VVZwammerdam 1


       
Selectie 2023-2024

 

Motto: één team, één taak

 

Bas Kwakernaak Jim van Vliet Lars de Groot Nick van den Berg Thom de Bruin
Bryan vd Nieuwendijk Jordi de Groot Lars Kremer Ole Jansze  
Gerald van Asselt Justin Bons Mark Veerman Reijer Peters  
Jaimy Groenen Kees Rijneveld Martijn Vink Ruben de Bruin  
Jeroen van Dorp Koen Woudenberg Morris van Vliet Thijs Captein  
Logo OkayColor
Begeleiding:                           
Trainers: Erwin van der Zee (hoofdtrainer), Peter Kremer (assistent-trainer),  Willem van Tol (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Lars Kremer
Vlagger: Gerro van Krimpen
Verzorger: Pim van Riessen
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30 uur
Donderdag: 20:00 – 21:30 uur

 

VVZwammerdam – Alphia 1-0

Het was fijn dat uitgerekend Alphia als tegenstander kon worden gevonden voor een vriendschappelijke wedstrijd op een competitieloze zaterdag, in de Feestweek. Voor de wedstrijd kreeg Zwammerdam een nieuwe wedstrijdbal aangeboden door Alphia; dank je wel.
.
Teun Klos interview Jozef en Jaap Kopie
                     Teun Klos interviewde Jozef Kindt en Jaap Peters in de rust

Met de buren uit Alphen zijn de afgelopen jaren diverse spannenende wedstrijden gespeeld die ook altijd ergens over gingen. Dat de vernieuwde elftallen van Alphia en Zwammerdam ook even aan deze sfeer mocht ruiken was alleen maar prettig. Ook aan de zijlijn en in de bestuurskamer werden oude banden hersmeed en nieuwe gelegd. Jaap Peters mocht ook nog uitgebreid voor radio Stad Alphen/TV het verhaal doen over de feestweek, in het bijzonder de  reünie en het eindfeest, en de plannen van de vereniging voor de toekomst. Tussendoor werd er ook nog gevoetbald. In een onderhoudend potje voetbal was VVZwammerdam aanhoudend de betere partij, maar wist de geschapen kansen maar 1 keer in een doelpunt om te zetten. Dat was vlak na rust toen Maarten van Riessen een vrije trap promoveerde tot een doelpunt. Over het geheel genomen werd er hard gewerkt en was het voetbal van redelijk gehalte. De ploeg voetbalt nog niet helemaal zoals het zou kunnen zodat de volgende wedstrijd a.s. zaterdag tegen het sterke DWO een grote uitdaging is. De laatste twee competitiewedstrijden werd er juist zwaar verloren tegen sterke tegenstanders. De wedstrijd tegen DWO-Zwammerdam wordt gespeeld in Zwammerdam. DWO was bereid mee te werken de uitwedstrijd van VVZwammerdam te spelen in Zwammerdam. In het voorjaar zal Zwammerdam zijn thuiswedstrijd tegen DWO in Zoetermeer spelen.

IMG 6864 Kopie
                    Mitchell Bons gevaarlijk voor het doel van Alphia

03 VVZwammerdam Alphia 1 0 Kopie Kopie
                                              Rene Verburg werkt weg

IMG 6984 Kopie
                                   Dennis van Jaarsveld in de opbouw

IMG 6885 Kopie
                                          Niels Koolwijk sticht gevaar

IMG 6928 Kopie
                         Maarten van Riessen neemt een aanloop

09 VVZwammerdam Alphia 1 0 Kopie Kopie
                                De keeper van Alphia is er klaar voor

IMG 6909 Kopie
                                       Maarten trapt de bal met gevoel

10 VVZwammerdam Alphia 1 0 Kopie Kopie
                    De keeper probeert de vrije trap van Maarten te keren 

IMG 6910 Kopie
                                De bal in het doel 1-0 voor VVZwammerdam 1 

IMG 6912 Kopie
         Protest over de vrije trap wordt door de scheidsrechter niet overgenomen

IMG 6988 Kopie
                      Thijs Kwakkenbos slalomt tussen twee Alphianen door

IMG 6960 Kopie
                                               Jordie de Groot in actie

IMG 6891 Kopie
                                Damme gevaarlijk voor het doel van Alpia

Overige verslagen

unemployment tax management