VVZwammerdam 1


       
Selectie 2022-2023

 

Maico du Chatinier Gerald van Asselt Jeroen van Dorp Jordi de Groot
Justin Bons Koen Woudenberg Rick Vogels Lars Kremer
Jim van Vliet Martijn Vink Bryan van den Nieuwendijk Morris van Vliet
Nick van den Berg Reijer Peters Ruben de Bruin  
Chris Moors Thom de Bruin Stork Drexhage  
Logo OkayColor
Begeleiding:                           
Trainers: Erwin van der Zee (hoofdtrainer), Peter Kremer (assistent-trainer),  Willem van Tol (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Lars Kremer
Vlagger: Gerro van Krimpen
Verzorger: Vacature
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30 uur
Donderdag: 20:00 – 21:30 uur

 

Seizoensafsluiting Damme 1 bij Wet ‘n Wild

Zaterdag 8 juli jongstleden sloot de selectie met aanhang van Zwammerdam 1 het seizoen met elkaar af bij Wet ‘n Wild in Alphen aan den Rijn. Na eerst een uur te hebben genoten van het waterskiën hebben we de avond verder gevuld met een goed verzorgde barbecue onder het genot van de nodige drankjes.

Deze avond werd ook door de selectie de in hun ogen meest waardevolle speler van het seizoen 2016/2017 gekozen deze eer viel te beurt aan de vertrekkende Bryan van Delft (helaas stopt hij met voetballen). Ook werd er afscheid genomen van verzorger Jan van der Heijden (gaat genieten van zijn pensioen), doelman Wouter van Valen (gaat naar ARC) en Kenny Blanken (gaat naar Alphia). Het was een super gezellige avond die duurde tot in de late/vroege uurtjes.   

    

Overige verslagen

unemployment tax management