VVZwammerdam 1


       
Selectie 2023-2024


Motto:
één team, één taak

 

Bas Kwakernaak Jim van Vliet Lars de Groot Nick van den Berg Thom de Bruin
Bryan van den Nieuwendijk Jordi de Groot Lars Kremer Ole Jansze  
Gerald van Asselt Justin Bons Mark Veerman Reijer Peters  
Jaimy Groenen Kees Rijneveld Martijn de Groot Ruben de Bruin  
Jeroen van Dorp Koen Woudenberg Morris van Vliet Thijs Captein  
Logo OkayColor
Begeleiding:                           
Trainers: Erwin van der Zee (hoofdtrainer), Peter Kremer (assistent-trainer),  Willem van Tol (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Lars Kremer
Vlagger: Gerro van Krimpen
Verzorger: Vacature
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30 uur
Donderdag: 20:00 – 21:30 uur

 

VVZwammerdam – Oegstgeest 1- 2


VVZwammerdam is in de laatste thuiswedstrijd geeindigd waar het is mee begonnen: een ontluisterende thuisnederlaag. Was het in de eerste thuiswedstrijd uiteindelijke degradant Rohda’76 dat VVZwammerdam oprolde, nu was het laagvlieger Oegstgeest dat de nacompetitie om degradatie wist te halen via een goal in de 94e minuut. Meer nog sprekend was dat VVZwammerdam eindigde met 6 gele kaarten en Oegstgeest met 1. Niet eens onterecht.

IMG 1767 Kopie

De wedstrijd is kort samen te vatten. In minuut 3 kwam Oegstgeest op 0-1. In minuut 5 kwam VVZwammerdam op 1 – 1. In de tijd tussen minuut 5 en minuut 94 waren er over en weer best wel kleine kansen, maar wist een beter VVZwammerdam dit in niets uit te drukken.

Overige verslagen

unemployment tax management