VVZwammerdam 1


       
Selectie 2022-2023

 

Maico du Chatinier Gerald van Asselt Jeroen van Dorp Jordi de Groot
Justin Bons Koen Woudenberg Rick Vogels Lars Kremer
Jim van Vliet Martijn Vink Bryan van den Nieuwendijk Morris van Vliet
Nick van den Berg Reijer Peters Ruben de Bruin  
Chris Moors Thom de Bruin Stork Drexhage  
Logo OkayColor
Begeleiding:                           
Trainers: Erwin van der Zee (hoofdtrainer), Peter Kremer (assistent-trainer),  Willem van Tol (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Lars Kremer
Vlagger: Gerro van Krimpen
Verzorger: Vacature
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30 uur
Donderdag: 20:00 – 21:30 uur

 

VVZwammerdam – Oegstgeest 1- 2


VVZwammerdam is in de laatste thuiswedstrijd geeindigd waar het is mee begonnen: een ontluisterende thuisnederlaag. Was het in de eerste thuiswedstrijd uiteindelijke degradant Rohda’76 dat VVZwammerdam oprolde, nu was het laagvlieger Oegstgeest dat de nacompetitie om degradatie wist te halen via een goal in de 94e minuut. Meer nog sprekend was dat VVZwammerdam eindigde met 6 gele kaarten en Oegstgeest met 1. Niet eens onterecht.

IMG 1767 Kopie

De wedstrijd is kort samen te vatten. In minuut 3 kwam Oegstgeest op 0-1. In minuut 5 kwam VVZwammerdam op 1 – 1. In de tijd tussen minuut 5 en minuut 94 waren er over en weer best wel kleine kansen, maar wist een beter VVZwammerdam dit in niets uit te drukken.

Overige verslagen

unemployment tax management