VVZwammerdam 1


       
Selectie 2018-2019
Gerald van Asselt Ruben de Bruin Reijer Peters  
Nick van den Berg Ole Jansze Marijn Vink  
Jeroen van Dorp Lars Kremer Koen Woudenberg  
Justin Bons Bartjan Pfaff Mark van Zoest Thijs Nulle
Mitchell Bons Stork Drexhage Kaj v.d. Heuvel Jordi de Groot
Logo OkayColor NieuweLogo Wooning
Begeleiding:                           
Trainers: Jack Harmsen, Andre van der Voort (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Lars Kremer
Vlagger: Gerro van Krimpen
Verzorger: Pim van Riessen
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30
Donderdag: 20:00 – 21:30

 

VVZwammerdam – Oegstgeest 1- 2


VVZwammerdam is in de laatste thuiswedstrijd geeindigd waar het is mee begonnen: een ontluisterende thuisnederlaag. Was het in de eerste thuiswedstrijd uiteindelijke degradant Rohda’76 dat VVZwammerdam oprolde, nu was het laagvlieger Oegstgeest dat de nacompetitie om degradatie wist te halen via een goal in de 94e minuut. Meer nog sprekend was dat VVZwammerdam eindigde met 6 gele kaarten en Oegstgeest met 1. Niet eens onterecht.

IMG 1767 Kopie

De wedstrijd is kort samen te vatten. In minuut 3 kwam Oegstgeest op 0-1. In minuut 5 kwam VVZwammerdam op 1 – 1. In de tijd tussen minuut 5 en minuut 94 waren er over en weer best wel kleine kansen, maar wist een beter VVZwammerdam dit in niets uit te drukken.

Overige verslagen

unemployment tax management