VVZwammerdam 1


       
Selectie 2023-2024


Motto:
één team, één taak

 

Bas Kwakernaak Jim van Vliet Lars de Groot Nick van den Berg Thom de Bruin
Bryan van den Nieuwendijk Jordi de Groot Lars Kremer Ole Jansze  
Gerald van Asselt Justin Bons Mark Veerman Reijer Peters  
Jaimy Groenen Kees Rijneveld Martijn de Groot Ruben de Bruin  
Jeroen van Dorp Koen Woudenberg Morris van Vliet Thijs Captein  
Logo OkayColor
Begeleiding:                           
Trainers: Erwin van der Zee (hoofdtrainer), Peter Kremer (assistent-trainer),  Willem van Tol (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Lars Kremer
Vlagger: Gerro van Krimpen
Verzorger: Vacature
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30 uur
Donderdag: 20:00 – 21:30 uur

 

Siveo 1 – VVZwammerdam 1: 0 – 3

VVZwammerdam heeft de lijn doorgetrokken en weer drie doelpunten gescoord. Eerst tegen Sportief, toen tegen Altior en Bodegraven. Nu moest in het bekerduel de Siveo-doelman drie keer naar het net. Prettig was dat deze keer wel de 0 werd gehouden en de verdediging solide oogde. Aan het veldspel is nog wel veel te verbeteren. Slechts sporadisch lukte het de Dammenaren in de eerste 20 minuten om de bal drie keer naar elkaar toe te passen. De tweede keer dat dat vijf keer lukte, was het meteen raak: Maarten Van Riessen scoorde in de 41e minuut de 0-1 uit een vlot lopende aanval.

20150829 04 Siveo VVZ 0-3 Kopie
           Jordi de Groot scoorde twee keer deze middag binnen een minuut

 

In de tweede helft ontstond er meer ruimte voor VVZwammerdam en scoorde Jordi de Groot de bevrijdende 0-2 en 0-3. Ook daar gingen combinaties over een aantal schijven aan vooraf. Kortom: we worden steeds meer een homogeen team dat alleen nog maar beter kan gaan voetballen door nog mmer te durven voetballen, ruimte te creëren, aanspeelbaar te zijn en elkaar in de combinatie te zoeken. We gaan zondag horen of die genoeg is voor de 2e ronde van de KNVB-beker. Bodegraven moet minstens een punt pakken tegen het nog ongeslagen Altior.

            

Overige verslagen

unemployment tax management