VVZwammerdam 1


       
Selectie 2021-2022

 

Bartjan Pfaff Gerald van Asselt Jeroen van Dorp Jordi de Groot
Justin Bons Koen Woudenberg Kido Geerlof Lars Kremer
Mars van Zoest Martijn Vink Mitchell Bons Morris van Vliet
Nick van den Berg Reijer Peters Ruben de Bruin Stork Drexhage
Thijs Nulle Thom de Bruin    
Logo OkayColor
Begeleiding:                           
Trainers: Jack Harmsen (hoofdtrainer), Peter Kremer (assistent-trainer),  Arie Vonk (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Lars Kremer
Vlagger: Gerro van Krimpen
Verzorger: Vacature
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30 uur
Donderdag: 20:00 – 21:30 uur

 

VVZwammerdam – Bodegraven: 3 – 1

VVZwammerdam heeft een degelijke overwinning geboekt in de tweede bekerwedstrijd. Er werden, vooral in de eerste helft, goede patronen gemaakt en dat resulteerde in twee doelpunten van Lars Kremer uit een penalty (hands)  en Maarten van Riessen. In de tweede helft was de wedstrijd meer in evenwicht en wist Bodegraven een 3e Dams doelpunt door Maarten van Riessen te beantwoorden met een eretreffer. Vanwege de duisternis en de regen deze keer geen foto’s van de wedstrijd. Door het gelijkspel in de andere wedstrijd (Siveo – Altior 1-1) in de poule moet VVZwammerdam, zelfs bij een overwinning uit om 14.30 uur bij Siveo a.s. zaterdag, afwachten wat Altior thuis presteert tegen Bodegraven op zondag.

Overige verslagen

unemployment tax management