VVZwammerdam 1


       
Selectie 2022-2023

 

Maico du Chatinier Gerald van Asselt Jeroen van Dorp Jordi de Groot
Justin Bons Koen Woudenberg Rick Vogels Lars Kremer
Jim van Vliet Martijn Vink Bryan van den Nieuwendijk Morris van Vliet
Nick van den Berg Reijer Peters Ruben de Bruin  
Chris Moors Thom de Bruin Stork Drexhage  
Logo OkayColor
Begeleiding:                           
Trainers: Erwin van der Zee (hoofdtrainer), Peter Kremer (assistent-trainer),  Willem van Tol (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Lars Kremer
Vlagger: Gerro van Krimpen
Verzorger: Vacature
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30 uur
Donderdag: 20:00 – 21:30 uur

 

VVZwammerdam – Bodegraven: 3 – 1

VVZwammerdam heeft een degelijke overwinning geboekt in de tweede bekerwedstrijd. Er werden, vooral in de eerste helft, goede patronen gemaakt en dat resulteerde in twee doelpunten van Lars Kremer uit een penalty (hands)  en Maarten van Riessen. In de tweede helft was de wedstrijd meer in evenwicht en wist Bodegraven een 3e Dams doelpunt door Maarten van Riessen te beantwoorden met een eretreffer. Vanwege de duisternis en de regen deze keer geen foto’s van de wedstrijd. Door het gelijkspel in de andere wedstrijd (Siveo – Altior 1-1) in de poule moet VVZwammerdam, zelfs bij een overwinning uit om 14.30 uur bij Siveo a.s. zaterdag, afwachten wat Altior thuis presteert tegen Bodegraven op zondag.

Overige verslagen

unemployment tax management