VVZwammerdam 1


       
Selectie 2018-2019
Gerald van Asselt Ruben de Bruin Reijer Peters  
Nick van den Berg Ole Jansze Marijn Vink  
Jeroen van Dorp Lars Kremer Koen Woudenberg  
Justin Bons Bartjan Pfaff Mark van Zoest Thijs Nulle
Mitchell Bons Stork Drexhage Kaj v.d. Heuvel Jordi de Groot
Logo OkayColor NieuweLogo Wooning
Begeleiding:                           
Trainers: Jack Harmsen, Andre van der Voort (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Lars Kremer
Vlagger: Gerro van Krimpen
Verzorger: Pim van Riessen
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30
Donderdag: 20:00 – 21:30

 

VVZwammerdam – Bodegraven: 3 – 1

VVZwammerdam heeft een degelijke overwinning geboekt in de tweede bekerwedstrijd. Er werden, vooral in de eerste helft, goede patronen gemaakt en dat resulteerde in twee doelpunten van Lars Kremer uit een penalty (hands)  en Maarten van Riessen. In de tweede helft was de wedstrijd meer in evenwicht en wist Bodegraven een 3e Dams doelpunt door Maarten van Riessen te beantwoorden met een eretreffer. Vanwege de duisternis en de regen deze keer geen foto’s van de wedstrijd. Door het gelijkspel in de andere wedstrijd (Siveo – Altior 1-1) in de poule moet VVZwammerdam, zelfs bij een overwinning uit om 14.30 uur bij Siveo a.s. zaterdag, afwachten wat Altior thuis presteert tegen Bodegraven op zondag.

Overige verslagen

unemployment tax management