VVZwammerdam 1


       
Selectie 2022-2023

 

Maico du Chatinier Gerald van Asselt Jeroen van Dorp Jordi de Groot
Justin Bons Koen Woudenberg Rick Vogels Lars Kremer
Jim van Vliet Martijn Vink Bryan van den Nieuwendijk Morris van Vliet
Nick van den Berg Reijer Peters Ruben de Bruin  
Chris Moors Thom de Bruin Stork Drexhage  
Logo OkayColor
Begeleiding:                           
Trainers: Erwin van der Zee (hoofdtrainer), Peter Kremer (assistent-trainer),  Willem van Tol (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Lars Kremer
Vlagger: Gerro van Krimpen
Verzorger: Vacature
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30 uur
Donderdag: 20:00 – 21:30 uur

 

Altior – VVZwammerdam 5 – 3

VVZwammerdam heeft in de eerste drie wedstrijden van het seizoen al de nodige ervaring op kunnen doen voor de competitie echt begint. Er is nu al een aantal zekerheden: we scoren altijd en meestal drie keer. We beginnen een half uur later dan de tegenstander aan de wedstrijd. Tot slot geven we veel weg. Leuk en sympathiek, maar ….

20150822 18 Altior VVZwammerdam 5-3 Kopie
                                   Jeroen van Dorp in duel om de bal

De wedstrijd tegen Altior verliep volgens dit patroon. De eerste helft keken we vooral toe, de tweede helft werden de mouwen echt opgestroopt, vooral toen we met 10 man kwamen te staan. Mitchell Bons, Casper Regtuijt en Justin Bons scoorden voor Damme. Het bestuur van VVZwammerdam heeft dan ook direct na de wedstrijd besloten de wedstrijd tegen Bodegraven met een half uur te vervroegen.
 
Zonder dollen: de wedstrijd Bodegraven – VVZwammerdam begint dinsdagavond 25 augustus om 18.30 uur.

Overige verslagen

unemployment tax management