VVZwammerdam 1


       
Selectie 2023-2024


Motto:
één team, één taak

 

Bas Kwakernaak Jim van Vliet Lars de Groot Nick van den Berg Thom de Bruin
Bryan van den Nieuwendijk Jordi de Groot Lars Kremer Ole Jansze  
Gerald van Asselt Justin Bons Mark Veerman Reijer Peters  
Jaimy Groenen Kees Rijneveld Martijn de Groot Ruben de Bruin  
Jeroen van Dorp Koen Woudenberg Morris van Vliet Thijs Captein  
Logo OkayColor
Begeleiding:                           
Trainers: Erwin van der Zee (hoofdtrainer), Peter Kremer (assistent-trainer),  Willem van Tol (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Lars Kremer
Vlagger: Gerro van Krimpen
Verzorger: Vacature
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30 uur
Donderdag: 20:00 – 21:30 uur

 

VVZwammerdam – SV Aarlanderveen 1-1

We hadden er lang (12 jaar) naar uitgezien, deze derby, en voor een gezellig samenzijn achteraf van de talrijke supporters uit de beide dorpen was een gelijk spel het beste. En dat is prima gelukt. Beide ploegen misten spelers en kwamen ‘gehavend’ aan de start, maar zo komen er nu eenmaal het makkelijkst nieuwe talenten boven drijven of worden dingen uitgeprobeerd die in normale tijden niet zouden gebeuren. En dwingt trainers tot de nodige creativiteit.

Kortom daarover blijven praten heeft geen enkele zin. De elftallen hielden elkaar in evenwicht en wij maakten weer even hernieuwd kennis met oud-doelman ‘papa’ Maico en zijn familie. Voor de rest luister naar de interviews van de beide trainers met verslaggever Cees van Leeuwen (namens Studio Alphen) en lees het verslag op Leiden Amateur Voetbal. Tenslotte hebben de Dammenaren (spelers en supporters) een gratis zeer leerzame cursus gehad: ‘Leren omgaan met teleurstellingen’. Ook nooit weg … voor de rest van leven.

  • Interviews via Studio Alphen met de beide trainers Erwin van der Zee en Sander van Dijk na afloop: klik hier
  • Verslag op Leiden Amateur voetbal: klik hier
  • Foto’s volgen in de loop van de zondagmiddag (ook op Facebook)
  • Het AD was er met een professionele fotograaf , … dat leidt ongetwijfeld tot een mooi plaatje.

Overige verslagen

unemployment tax management