VVZwammerdam 1


       
Selectie 2023-2024


Motto:
één team, één taak

 

Bas Kwakernaak Jim van Vliet Lars de Groot Nick van den Berg Thom de Bruin
Bryan van den Nieuwendijk Jordi de Groot Lars Kremer Ole Jansze  
Gerald van Asselt Justin Bons Mark Veerman Reijer Peters  
Jaimy Groenen Kees Rijneveld Martijn de Groot Ruben de Bruin  
Jeroen van Dorp Koen Woudenberg Morris van Vliet Thijs Captein  
Logo OkayColor
Begeleiding:                           
Trainers: Erwin van der Zee (hoofdtrainer), Peter Kremer (assistent-trainer),  Willem van Tol (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Lars Kremer
Vlagger: Gerro van Krimpen
Verzorger: Vacature
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30 uur
Donderdag: 20:00 – 21:30 uur

 

VVZwammerdam – BSC’68 0-3

Het is weer even geleden dat we met een dergelijke uitslag werden verslagen. Bergambacht vorig jaar in de nacompetitie en in de competitie is dit al jaren niet meer gebeurd. Er komen tv-beelden en interviews van Studio Alphen, er wordt over gesproken tijdens de trainingen, ongetwijfeld gaan onze vrienden van LAV ook nog een duit in het zakje doen. Laten we ons vooral vasthouden aan de eerste 20 minuten, … en de laatste vijf minuten; toen ging alles nog ‘ouderwets’ goed (behalve scoren). 

Ja, ik hoor u zeggen: dit is wel de 3e klasse hoor. Maar we speelden al vijf wedstrijden tegen 3e klassers: Te Werve, Houtwijk, Overmaas, Concordia Delft en Excelsior’20. We verloren er geen één. Houtwijk, Overmaas, Concordia en Excelsior’20 wonnen dit weekend hun wedstrijden. Misschien blijkt BSC’68 straks wel een promovendus. 

Laten we eerst maar kijken wat de echte kenners en betrokkenen gaan zeggen dit weekend over de wedstrijd.  Zeven ploegen hebben gewonnen en er hebben er derhalve 7 verloren. Geen enkel gelijk spel in onze klasse. 

 

Hieronder komen de interviews (zondag) en de beelden (maandag).

Overige verslagen

unemployment tax management