VVZwammerdam 1


       
Selectie 2023-2024


Motto:
één team, één taak

 

Bas Kwakernaak Jim van Vliet Lars de Groot Nick van den Berg Thom de Bruin
Bryan van den Nieuwendijk Jordi de Groot Lars Kremer Ole Jansze  
Gerald van Asselt Justin Bons Mark Veerman Reijer Peters  
Jaimy Groenen Kees Rijneveld Martijn de Groot Ruben de Bruin  
Jeroen van Dorp Koen Woudenberg Morris van Vliet Thijs Captein  
Logo OkayColor
Begeleiding:                           
Trainers: Erwin van der Zee (hoofdtrainer), Peter Kremer (assistent-trainer),  Willem van Tol (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Lars Kremer
Vlagger: Gerro van Krimpen
Verzorger: Vacature
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30 uur
Donderdag: 20:00 – 21:30 uur

 

Voorbeschouwing VVZwammerdam – BSC’68

Zaterdag 23 september 2023 heten wij spelers en supporters van BSC’68 uit Benthuizen (3.575 inwoners) van harte welkom op ons sportcomplex voor de eerste competitiewedstrijd van het seizoen 2023/2024. Beide ploegen zijn gepromoveerd via de nacompetitie naar de 3e klasse A. BSC’68 zat in 4e klasse A en Damme komt uit 4e klasse B. Er zijn nogal wat parallellen de afgelopen jaren, naast dat we groen/wit als clubkleuren hebben en allebei een zwart uitshirt.

We degradeerden allebei in het seizoen 2018/2019 uit de 3e klasse A als nummer 12 (VVZ) en 13 (BSC). Samen met nummer 14 NSV’46. Kampioen Van Nispen promoveerde dat seizoen naar de 2e klasse. Beide ploegen wonnen dat seizoen zes wedstrijden en Zwammerdam werd daarbij kampioen gelijke spelen (met maar liefst 9 wedstrijden). Als we één van die 9 wedstrijden hadden gewonnen waren we met twee vingers in de neus in de top van het rechterrijtje geëindigd. In het seizoen 2022/2022 werden we allebei 3e. Afgelopen seizoen werden we allebei 2e en we wonnen ook allebei de 1ste periode. Van Nispen speelt overigens dit komende seizoen in de 4e klasse B. Het kan verkeren. Op 16 maart 2019 speelden we voor het laatst tegen elkaar hier aan de Spoorlaan (2-2) en uit werd het 2-1 (oktober 2018) voor BSC’68 met een geweldige omhaal maakte Aladin Ezzaki toen de 1-0. De foto van Cees Luiten staat bij ons en bij BSC op de site. Onze toenmalige verslaggever voorspelde het overigens toentertijd juist: ‘twee degradatiekandidaten met zeer matig voetbal’.

Hoe zijn de ploegen de KNVB-bekerwedstrijden doorgekomen deze maand? Damme haalde de 2e ronde niet: 2x gelijk (!) en een winstpartij afgelopen week. BSC’68 verloor vorige week met 0-2 van DWO, maar won daarvoor 2x: met 1-0 van Victoria ’04 en met 1-5 bij VOC (2). Een voorspelling? Een gelijk spelletje? Bij Damme zou dat maar zo kunnen. Een mooie middag gewenst.

Overige verslagen

unemployment tax management