VVZwammerdam 1


       
Selectie 2023-2024


Motto:
één team, één taak

 

Bas Kwakernaak Jim van Vliet Lars de Groot Nick van den Berg Thom de Bruin
Bryan van den Nieuwendijk Jordi de Groot Lars Kremer Ole Jansze  
Gerald van Asselt Justin Bons Mark Veerman Reijer Peters  
Jaimy Groenen Kees Rijneveld Martijn de Groot Ruben de Bruin  
Jeroen van Dorp Koen Woudenberg Morris van Vliet Thijs Captein  
Logo OkayColor
Begeleiding:                           
Trainers: Erwin van der Zee (hoofdtrainer), Peter Kremer (assistent-trainer),  Willem van Tol (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Lars Kremer
Vlagger: Gerro van Krimpen
Verzorger: Vacature
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30 uur
Donderdag: 20:00 – 21:30 uur

 

VVZwammerdam 1 – sv Bernardus 5-1

Altijd prettig als je een goede voorbereiding hebt. Weliswaar gingen er een paar wedstrijden niet door (ARC 2 en WDS), maar dat wat wel doorging (Gouda, Koudekerk en Bernardus) zag er bij vlagen prima uit. En metname deze laatste thuiswedstrijd tegen Bernardus was weer typisch 2021. Toch waren er nog wel een paar puntjes om op de i te zetten.

We hebben een speelstijl die iedere 10 minuten tot een levensgevaarlijke kans leidt. Dat hebben we nagenoeg iedere wedstrijd. Je kunt er bijna de klok op gelijk zetten. Lees het Twitter-verslag er maar op na:

 1. 6e minuut: Jordi schiet snoeihard alleen voor de keeper voorlangs
 2. 8e minuut: kopbal Morris (1-0)
 3. 14e minuut: volley van Justin gaat over het doel
 4. 18e minuut: Justin tegen de de paal
 5. 22e minuut: Jordi schiet net naast
 6. 34e minuut Lars alleen voor de doelman
 7. 36e minuut: Jordi schiet een voorzet binnen (2-0)
 8. 51e minuut: Koen schiet vrij voor de doelman snoeihard tegen hem aan
 9. 55e minuut: Lars schiet net over
 10. 56e minuut: Justin kopt keurig binnen (3-0)
 11. 59e minuut: Reijer schiet recht in de armen van de doelman
 12. 62e minuut: Jordi rond een voorzet af (4-0)
 13. 69e minuut: Mitchell alleen op de doelman af
 14. 73e minuut: Lars knalt hoog over (Reijer haalt de bal op bij Ipse)
 15. 80e minuut: tegengoal Bernardus (4-1)
 16. 81e minuut: Mitchell speelt bijna de doelman voorbij, maar die plukt de bal alsnog knap van zijn voet
 17. 82e minuut: Michell doet het weer, maar speelt hem nu naar Ruben de Bruin en die rond fraai af (5-1)
 18. 84e minuut: Jordi alleen op de doelman af, maar die heeft de bal
 19. 88e minuut: Doelman Bernardus haal weer een bal van de lijn met veel kunst- en vliegwerk
 20. 89e minuut: Mitchell schiet net langs de linkerpaal (vanuit de speler gezien)
 21. 90e minuut: De goed leidende scheidsrechter Willem Goudkuil blaast af

.
Bovenstaande lijst is aangevuld met beelden uit het fotoverslag (je kunt niet alles tegelijk, zie Facebook @meerdaneenvereniging). Vandaag was het weer met verzorgd voetbal gedurende de hele wedstrijd: de verdediging is stabieler dan andere jaren, iedereen kan scoren, we ogen vaak ook frisser (woke om maar een hippe term te gebruiken) dan de tegenstanders, we komen dwars door het midden en langs de beide vleugels. En we gunnen elkaar de goals. Die puntjes op de i ? Die horen jullie wel van Jack, …. we maken NSV’46 natuurlijk hier niet wijzer. Het grote verschil is: vorig seizoen was het VVZwammerdam – NSV’46, nu is het de koploper tegen NSV’46. Dat lijkt geen verschil, maar het geeft de tegenstander extra adrenaline. Dat hebben we zelf  ervaren hoe het voelt om van SCH’44 te winnen. Volgende week starten we weer met ‘Whatever you want’!  Stay woke in the meantime! 😉

 

Overige verslagen

unemployment tax management