VVZwammerdam 1


       
Selectie 2023-2024


Motto:
één team, één taak

 

Bas Kwakernaak Jim van Vliet Lars de Groot Nick van den Berg Thom de Bruin
Bryan van den Nieuwendijk Jordi de Groot Lars Kremer Ole Jansze  
Gerald van Asselt Justin Bons Mark Veerman Reijer Peters  
Jaimy Groenen Kees Rijneveld Martijn de Groot Ruben de Bruin  
Jeroen van Dorp Koen Woudenberg Morris van Vliet Thijs Captein  
Logo OkayColor
Begeleiding:                           
Trainers: Erwin van der Zee (hoofdtrainer), Peter Kremer (assistent-trainer),  Willem van Tol (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Lars Kremer
Vlagger: Gerro van Krimpen
Verzorger: Vacature
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30 uur
Donderdag: 20:00 – 21:30 uur

 

VVZwammerdam – SVAarlanderveen: 1-1


VVZwammerdam heeft zich weten te plaatsen voor de volgende bekerronde. Daartoe volstond een gelijkspel in de polderderby met SV Aarlanderveen. Nooit in de historie kwam SV Aarlanderveen na 10 seconden op een 0-1 voorsprong, maar nu dus wel. Door een misverstand in de VVZwammerdam-defensie kon SV Aarlanderveen uitstekend getimed met een lob over de keeper op 0-1 komen. Daarna was VVZwammerdam op achtervolgen aangewezen. Nog voor rust trof Maarten van Riessen na een scrimmage het doel: 1-1.

20140830 MaartenvanRiessen

  Maarten van Riesssen tikt de bal keurig in (30ste minuut)

Dezelfde Maarten van Riessen miste een penalty nadat Sander Schmand binnen de 16 was neergehaald. Na rust mikte Maarten over het doel en dat was de inleiding tot veel over het doel schieten. Daar is een handleiding voor om dat anders op te lossen, huiswerk voor VVZwammerdam dus: standbeen naast de bal en voorover hellen. Mitchell Bons trof nog wel de paal en Kevin Bergshoeff schoot nipt naast. De wedstrijd eindigde zoals die was begonnen: met een gelijke stand. Voldoende voor VVZwammerdam om zich te plaatsen voor de volgende bekerrronde, ruim voldoende voor onze vrienden uit Aarlanderveen om vertrouwen te tanken voor een leuke competitie in de 4e klasse, met veel derbies. Voor meer foto’s kijk op onze Facebook-pagina.
.
Volgende week heeft Damme de competitiestart thuis tegen UVS uit Leiden om 14.30 uur. 

Overige verslagen

unemployment tax management