VVZwammerdam 1


       
Selectie 2018-2019
Gerald van Asselt Ruben de Bruin Reijer Peters Martijn Bakker
Nick van den Berg Ole Jansze Emiel Samsom Jordy L’amie
Jeroen van Dorp Lars Kremer Koen Woudenberg Rogillio Swaaleb
Justin Bons Toine Kremer Mark van Zoest Thijs Nulle
Mitchell Bons Kelvin Jansen Tim Kramer Jordi de Groot
Logo OkayColor NieuweLogo Wooning
Begeleiding:                           
Trainers: Jack Harmsen, Andre van der Voort (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Lars Kremer
Vlagger: Gerro van Krimpen
Verzorger: Pim van Riessen
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30
Donderdag: 20:00 – 21:30

 

ESTO 1 – VVZwammerdam 1: 2-6


VVZwammerdam 1 heeft een voorschot genomen op de volgende bekerronde door concurrent ESTO in Bodegraven te verslaan met 2-6. De doelpunten werden gelijk verdeeld over beide helften. Bij de rust stond VVZwammerdam met 1-3 voor door doelpunten van Mitchell Henkes (penalty in de 12e minuut na een overtreding op Maarten van Riessen), Maarten van Riessen (35e minuut na voorbereidend werk van Jordi de Groot en
Yassine El Mariami) en Maarten van Riessen uit een penalty (38e minuut).

scoreesto Kopie

VVZwammerdam miste nog een aantal riante mogelijkheden en ESTO kwam maar moeilijk tot kansen. Een keer lukte het wel voor de gastheren uit een penalty ( 24e minuut). Na rust scoorde Jordi de Groot in de 57e minuut. Het mooiste doelpunt kwam van de voet van Yassine El Mariami na uitstekend voorbereidend werk van Mitchell Henkes, Lars Kremer en Jordi de Groot (68e minuut). In de 86e minuut rondde Toine Kremer een voorzet van Yassine El Mariami af: Tussendoor scoorde ESTO in de 73e minuut. Wissels waren Kevin Bergshoeff die inviel voor Maarten van Riessen, Lars Kremer die inviel voor Nick v.d. Berg en Jeroen van Dorp die inviel voor Tijs Kwakkenbos.

 

 

Overige verslagen

unemployment tax management