VVZwammerdam 1


       
Selectie 2020-2021

Gerald van Asselt Ruben de Bruin Reijer Peters Jordi de Groot
Nick van den Berg Olé Jansze Martijn Vink Thijs Nulle
Jeroen van Dorp Lars Kremer Koen Woudenberg Jordi de Groot
Justin Bons Bartjan Pfaff Daan van Selm Stork Drexhage
Mitchell Bons Kido Geerlof Kaj v.d. Heuvel Morris van Vliet
Logo OkayColor
Begeleiding:                           
Trainers: Jack Harmsen (hoofdtrainer), Peter Kremer (assistent-trainer),  Arie Vonk (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Lars Kremer
Vlagger: Gerro van Krimpen
Verzorger: Vacature
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30
Donderdag: 20:00 – 21:30

 

ESTO 1 – VVZwammerdam 1: 2-6


VVZwammerdam 1 heeft een voorschot genomen op de volgende bekerronde door concurrent ESTO in Bodegraven te verslaan met 2-6. De doelpunten werden gelijk verdeeld over beide helften. Bij de rust stond VVZwammerdam met 1-3 voor door doelpunten van Mitchell Henkes (penalty in de 12e minuut na een overtreding op Maarten van Riessen), Maarten van Riessen (35e minuut na voorbereidend werk van Jordi de Groot en
Yassine El Mariami) en Maarten van Riessen uit een penalty (38e minuut).

scoreesto Kopie

VVZwammerdam miste nog een aantal riante mogelijkheden en ESTO kwam maar moeilijk tot kansen. Een keer lukte het wel voor de gastheren uit een penalty ( 24e minuut). Na rust scoorde Jordi de Groot in de 57e minuut. Het mooiste doelpunt kwam van de voet van Yassine El Mariami na uitstekend voorbereidend werk van Mitchell Henkes, Lars Kremer en Jordi de Groot (68e minuut). In de 86e minuut rondde Toine Kremer een voorzet van Yassine El Mariami af: Tussendoor scoorde ESTO in de 73e minuut. Wissels waren Kevin Bergshoeff die inviel voor Maarten van Riessen, Lars Kremer die inviel voor Nick v.d. Berg en Jeroen van Dorp die inviel voor Tijs Kwakkenbos.

 

 

Overige verslagen

unemployment tax management