Verslag VVZwammerdam – TAVV

Afgelopen zaterdag onze 2e oefenwedstrijd. We waren duidelijk, na vorige week bij Aarlanderveen , al weer iets meer gewend aan ‘het zware’ natuurgras.

Doelpunt van Ruben de Bruin in de 55e minuut (1-1)

De achterhoede bleef het wederom goed doen, ook met wat wisselingen. En ondanks de afwezigheid van Koen, Justin en Mitchell kregen we voorin voldoende kansen om de winst in het tweede deel van de tweede helft binnen te slepen. Was ook allemaal niet echt belangrijk. Iedereen had een supermiddag na 312 dagen zonder voetbal aan de Spoorlaan. En dat was pure winst! Met speciale dank aan scheidsrechter Kok voor de leiding.

Volgende week zaterdag het Viltins-toernooi bij Be Fair.

Scoreverloop:

  • 18e minuut: TAVV 0-1 (Lyndon de Bruyn)
  • 55e minuut: Damme 1-1 (Ruben de Bruin)
unemployment tax management