VVZwammerdam 1


       
Selectie 2023-2024


Motto:
één team, één taak

 

Bas Kwakernaak Jim van Vliet Lars de Groot Nick van den Berg Thom de Bruin
Bryan van den Nieuwendijk Jordi de Groot Lars Kremer Ole Jansze  
Gerald van Asselt Justin Bons Mark Veerman Reijer Peters  
Jaimy Groenen Kees Rijneveld Martijn de Groot Ruben de Bruin  
Jeroen van Dorp Koen Woudenberg Morris van Vliet Thijs Captein  
Logo OkayColor
Begeleiding:                           
Trainers: Erwin van der Zee (hoofdtrainer), Peter Kremer (assistent-trainer),  Willem van Tol (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Lars Kremer
Vlagger: Gerro van Krimpen
Verzorger: Vacature
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30 uur
Donderdag: 20:00 – 21:30 uur

 

VVZwammerdam – VV Linschoten: 2 – 1

.
VVZwammerdam heeft zichzelf een goede dienst bewezen door te winnen van concurrent Linschoten. Het was van beide kanten een rommelig potje, waarbij geen van beide partijen een echt overwicht wist te scheppen. Waar vorige week een verdiend gelijkspel uit handen werd gegeven, kwam VVZwammerdam vandaag niet ongelukkig aan een driepunter.
.
De overwinning kwam vooral tot stand door het effectieve spel van Reijer Peters die dit keer wel de ruimte vond om ver door te dringen om in scoringsrijke positie te komen. In de 9e minuut had hij daar een mooie combinatie voor nodig waarbij Koen Woudenberg met de beslissende voorzet kwam. Reijer kopte de voorzet mooi in. Nadat Linschoten in de 34e minuut een serie missers in de groen-witte achterhoede had afgestraft (1-1) gebeurde er lange tijd niet erg veel.
.
Uiteindelijk ging Reijer Peters alleen met de bal aan de haal in de 80e minuut. Vanaf 20 meter schoof hij de bal precies in de hoek. Daarna beleefde Zwammerdam nog een angstig kwartier waarbij Linschoten diverse keren dicht bij de gelijkmaker was.
.
Volgende week speel VVZwammerdam uit tegen Kamerik dat nog met lege handen staat. Hopelijk kunnen we een keer ons beste spelniveau halen over een hele wedstrijd.

Overige verslagen

unemployment tax management