VVZwammerdam 1


       
Selectie 2023-2024

 

Motto: één team, één taak

 

Bas Kwakernaak Jim van Vliet Lars de Groot Nick van den Berg Thom de Bruin
Bryan vd Nieuwendijk Jordi de Groot Lars Kremer Ole Jansze  
Gerald van Asselt Justin Bons Mark Veerman Reijer Peters  
Jaimy Groenen Kees Rijneveld Martijn Vink Ruben de Bruin  
Jeroen van Dorp Koen Woudenberg Morris van Vliet Thijs Captein  
Logo OkayColor
Begeleiding:                           
Trainers: Erwin van der Zee (hoofdtrainer), Peter Kremer (assistent-trainer),  Willem van Tol (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Lars Kremer
Vlagger: Gerro van Krimpen
Verzorger: Pim van Riessen
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30 uur
Donderdag: 20:00 – 21:30 uur

 

Verslag VVZ – SVA: 4 – 2

.
De eerste oefenwedstrijd van VV Zwammerdam leverde een verdiende 4-2 overwinning op. Na een snel verkregen 2-0 voorsprong kwam Aarlanderveen vlak na rust terug tot 2-2. Na rust zette Zwammerdam echter goed door en schiep zich veel kansen.  In het laatste deel van de wedstrijd werden de kansen plots wel verzilverd – met twee assists van debutant Kido Geerlof  (foto) – en kwam de 4-2 op het scorebord.

.
De grootste winnaars van de dag waren de vrijwilligers die alles in goede banen wisten te leiden. Waarschijnlijk vergeten we iemand, maar het lijstje is indrukwekkend: Martin Stolwijk ( jarig), Jantien Stolwijk, Petra Peters, Jaap Peters, Louis Kroft, Francien Niesing, Simon Oosterbeek, Jeep Oosterloo, Rien van Harselaar, Jan Hoogeboom, Leen Kwakernaak, Hans van Beek, Jan van Dorp sr, Jan van Dorp jr en Jozef Kindt. Daar tellen we bij op de  schoonmaakploeg die maandag zijn handen vol zal hebben: Piet van de Wolf, Karel Vlasveld en Nico Hoogeveen. Samen dus zelfs groter in aantal dan de spelers in het elftal dat speelde.

Verslag Studio Alphen inclusief interviews met o.a. Jack Harmsen

Overige verslagen

unemployment tax management