VVZwammerdam 1


       
Selectie 2018-2019
Gerald van Asselt Ruben de Bruin Reijer Peters  
Nick van den Berg Ole Jansze Marijn Vink  
Jeroen van Dorp Lars Kremer Koen Woudenberg  
Justin Bons Bartjan Pfaff Mark van Zoest Thijs Nulle
Mitchell Bons Stork Drexhage Kaj v.d. Heuvel Jordi de Groot
Logo OkayColor NieuweLogo Wooning
Begeleiding:                           
Trainers: Jack Harmsen, Andre van der Voort (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Lars Kremer
Vlagger: Gerro van Krimpen
Verzorger: Pim van Riessen
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30
Donderdag: 20:00 – 21:30

 

LSVV’70 – VVZwammerdam 2-1

VVZwammerdam heeft dit seizoen voor de tweede keer een dubbele nederlaag geleden in de derde klasse A. Was eerder Kagia twee keer te sterk. Nu voegde zich daar LSVV’70 bij. De Leidse studenten strijden voor lijfsbehoud en traden in hun sterkste opstelling aan.

IMG 5954 Kopie
                          Mitchell Henkes probeert de bal te veroveren

VVZwammerdam wist in de eerste helft goed en gecontroleerd gebruik te maken van de ruimte die het aandringende en voor de laatste kans vechtende  LSVV’70 bood. De 0-1 door Reijer Peters in de 40e minuut was daar een logisch gevolg van. Zeker Niels Koolwijk zal wel eens gedacht hebben dat het 0-2 had moeten zijn met de rust.

De wedstrijd werd echter volkomen onverwachts in de definitieve plooi gelegd toen LSVV’70 direct na rust in de  1e en de 3e minuut twee keer scoorde. Beide keren stond de verdediging van VVZwammerdam te slapen. In de tweede helft werd LSVV’70 nog 1 keer echt gevaarlijk en raakte de lat in de 80e minuut. VVZwammerdam miste veel halve kansen en mogelijkhkeden. Reijer Peters, Mitchell Henkes, Maarten van Riessen en de ingevallen Mitchell Bons misten bij elkaar zes kansen. Vermeld moet worden dat de doelman van LSVV’70 enkele zeer goede reddingen verrichtte bij deze kansen. VVZwammerdam miste deze wedstrijd enkele basispelers, van wie is te hopen dat zij in het Paasweekend, wanneer het er echt om gaat, fit zijn.

Lees hier het verslag op de website ‘Leiden Amateur Voetbal’ vanuit het perspectief van een Leidse correspondent (klik hier)

IMG 5892 Kopie
                                Damme gevaarlijk voor het doel van LSVV’70

IMG 5946 Kopie
                                               Lars Kremer aan de bal

IMG 5903 Kopie
                                    Niels Koolwijk met een grote scoringskans

IMG 5847 Kopie
                             Reijer Peters op weg naar de 0-1 voor Damme 1

IMG 5975 Kopie
                                     Maarten van Riessen op snelheid

IMG 5976 Kopie
                                   Toine Kremer komt net te laat

IMG 5977 Kopie
                                                         Oefffffffffffffff
.

 

Overige verslagen

unemployment tax management