VVZwammerdam 1


       
Selectie 2023-2024

 

Motto: één team, één taak

 

Bas Kwakernaak Jim van Vliet Lars de Groot Nick van den Berg Thom de Bruin
Bryan vd Nieuwendijk Jordi de Groot Lars Kremer Ole Jansze  
Gerald van Asselt Justin Bons Mark Veerman Reijer Peters  
Jaimy Groenen Kees Rijneveld Martijn Vink Ruben de Bruin  
Jeroen van Dorp Koen Woudenberg Morris van Vliet Thijs Captein  
Logo OkayColor
Begeleiding:                           
Trainers: Erwin van der Zee (hoofdtrainer), Peter Kremer (assistent-trainer),  Willem van Tol (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Lars Kremer
Vlagger: Gerro van Krimpen
Verzorger: Pim van Riessen
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30 uur
Donderdag: 20:00 – 21:30 uur

 

VVZwammerdam – VEP: 2 – 2

 

VVZwammerdam hield een punt over aan het treffen met VEP, maar dat hadden er makkelijk 3 kunnen zijn. VVZwammerdam en aanhang hebben 2 minuten de illusie gehad dat het drie punten zouden worden.

  • Verslag op Leiden Amateur Voetbal (klik hier)
  • Verslag op de website van v.v. VEP (klik hier)

 

In de 90e minuut scoorde VVZwammerdam uit een penalty de gelijkmaker en werd de 2-1 prachtig binnengekopt. Maar wat daaraan was voorafgegaan en nog zou volgen was dat VVZwammerdam in de eigen voeten schoot. In de eerste minuut in de rechtervoet door een onachtzame pass achteruit en in de laatste minuut in de linkervoet door een soort eigen doelpunt. Gedurende 90 minuten was VVZwammerdam dus op achtervolgen aangewezen en dat deed het met verve.

In een ten opzichte van de laatste wedstrijden op vijf plaatsen gewijzigde formatie van wie twee nieuwe gezichten waren werd VEP voortdurend onder druk gehouden. De makke bleek nog steeds dat er te weinig kansen werden geschapen, maar er hing voortdurend iets in de lucht. Die explosie kwam in de 90e minuut, maar tot grote teleurstelling was dat toch niet voldoende. Jammer, maar VVZwammerdam lijkt weer op de goede weg en kan meestrijden om plek 2.

We hebben even twee weken geen zaterdagse wedstrijd voor het eerste, wel spelen zij op dinsdag 25 februari thuis tegen Moerkapelle.

Overige verslagen

unemployment tax management