VVZwammerdam 1


       
Selectie 2022-2023

 

Maico du Chatinier Gerald van Asselt Jeroen van Dorp Jordi de Groot
Justin Bons Koen Woudenberg Rick Vogels Lars Kremer
Jim van Vliet Martijn Vink Bryan van den Nieuwendijk Morris van Vliet
Nick van den Berg Reijer Peters Ruben de Bruin  
Chris Moors Thom de Bruin Stork Drexhage  
Logo OkayColor
Begeleiding:                           
Trainers: Erwin van der Zee (hoofdtrainer), Peter Kremer (assistent-trainer),  Willem van Tol (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Lars Kremer
Vlagger: Gerro van Krimpen
Verzorger: Vacature
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30 uur
Donderdag: 20:00 – 21:30 uur

 

VVZwammerdam – VEP: 2 – 2

 

VVZwammerdam hield een punt over aan het treffen met VEP, maar dat hadden er makkelijk 3 kunnen zijn. VVZwammerdam en aanhang hebben 2 minuten de illusie gehad dat het drie punten zouden worden.

  • Verslag op Leiden Amateur Voetbal (klik hier)
  • Verslag op de website van v.v. VEP (klik hier)

 

In de 90e minuut scoorde VVZwammerdam uit een penalty de gelijkmaker en werd de 2-1 prachtig binnengekopt. Maar wat daaraan was voorafgegaan en nog zou volgen was dat VVZwammerdam in de eigen voeten schoot. In de eerste minuut in de rechtervoet door een onachtzame pass achteruit en in de laatste minuut in de linkervoet door een soort eigen doelpunt. Gedurende 90 minuten was VVZwammerdam dus op achtervolgen aangewezen en dat deed het met verve.

In een ten opzichte van de laatste wedstrijden op vijf plaatsen gewijzigde formatie van wie twee nieuwe gezichten waren werd VEP voortdurend onder druk gehouden. De makke bleek nog steeds dat er te weinig kansen werden geschapen, maar er hing voortdurend iets in de lucht. Die explosie kwam in de 90e minuut, maar tot grote teleurstelling was dat toch niet voldoende. Jammer, maar VVZwammerdam lijkt weer op de goede weg en kan meestrijden om plek 2.

We hebben even twee weken geen zaterdagse wedstrijd voor het eerste, wel spelen zij op dinsdag 25 februari thuis tegen Moerkapelle.

Overige verslagen

unemployment tax management