VVZwammerdam 1


       
Selectie 2025-2026

 

Motto: één team, één taak 

 

Bartjan Pfaff Justin Bons Ole Jansze Ruben Stolwijk  
Brian van Vliet Koen Woudenberg Pieter Boot Thijs Captein  
Derek Boot Maico du Chatinier Reijer Peters Thom de Bruin  
Gijs Verburg Mitchell Bons Rick Twaalfhoven Wessel Baartman  
Jim van Vliet Morris van Vliet Ruben de Bruin    
Logo OkayColor
Begeleiding:                           
Trainers: Boris van Es (hoofdtrainer), Michel Zuijdervliet (assistent-trainer), Tim van der Neut (assistent-trainer), Willem van Tol (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Koen Woudenberg
Vlagger: Corné de Bruijn
Verzorger: Pim van Riessen, Michel du Chatinier
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30 uur
Donderdag: 20:00 – 21:30 uur

 

VVZwammerdam – VVMeerburg: 1 – 0

 

VVZwammerdam heeft de tweede wedstrijd in de voorbereiding naar de tweede competitiehelft met minimaal verschil weten te winnen. De wedstrijd was in het kader van de RabobankLAVcup. Het was geen grootse wedstrijd.

In de eerste helft had VVZwammerdam voortdurend overwicht en drukte dat in de 28e minuut uit in een mooie treffer van Jordi de Groot. De kans ontstond na een verkeerde terugspeelbal door VVMeerburg.  Uit het redelijke veldspel van de groenwitten kwamen echter veel te weinig kansen tot stand.

In de tweede helft zakte het spelpeil van VVZwammerdam net als het weer. VVZwammerdam kon (of wilde) de wedstrijd niet in het slot gooien. Positief was het heroptreden na maandenlang blessureleed van Thijs Nulle en het vasthouden van de nul door de achterhoede.

Volgende week komt voor de competitie Rohda’76 op bezoek aan de Spoorlaan. Ongetwijfeld wordt dat een spannende pot waarbij de mannen uit Bodegraven kunnen laten zien dat ze beter kunnen dan hun huidige positie op de ranglijst aangeeft.

  • Verslag op de website Voetbal in Leiden (klik hier)
  • Verslag op de website van Meerburg (volgt)

Overige verslagen

unemployment tax management