VVZwammerdam 1


       
Selectie 2023-2024


Motto:
één team, één taak

 

Bas Kwakernaak Jim van Vliet Lars de Groot Nick van den Berg Thom de Bruin
Bryan van den Nieuwendijk Jordi de Groot Lars Kremer Ole Jansze  
Gerald van Asselt Justin Bons Mark Veerman Reijer Peters  
Jaimy Groenen Kees Rijneveld Martijn de Groot Ruben de Bruin  
Jeroen van Dorp Koen Woudenberg Morris van Vliet Thijs Captein  
Logo OkayColor
Begeleiding:                           
Trainers: Erwin van der Zee (hoofdtrainer), Peter Kremer (assistent-trainer),  Willem van Tol (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Lars Kremer
Vlagger: Gerro van Krimpen
Verzorger: Vacature
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30 uur
Donderdag: 20:00 – 21:30 uur

 

Even kijken wat er gebeurt

.
Soms heb je van die wedstrijden dat je voor je gevoel het ene na het andere mooie plaatje schiet. Voor een fotograaf doet de eindstand er niet toe, die wil scoren met mooie plaatjes. De ervaring leert wel dat als je veel mooie plaatjes kunt schieten, dan is het ook een goede wedstrijd. En dat was het ook. VVZwammerdam speelde goed, de scheidsrechter was uitstekend, er stonden twee prima keepers in de goal en als we goed spelen en toch verliezen dan hebben we kennelijk een goede tegenstander. En dat was ook zo. Een gelijkspel was fijn geweest, maar ja, … vv Kagia was gewoon ook goed. Zondag het echte verslag en de officiele foto’s; uw vaste verslaggever heeft vanavond even wat anders te doen. Vandaag slechts wat eerste plaatjes. De scheidsrechter liet het spel regelmatig lopen, terwijl een ieder moord en brand schreeuwde. De heer Doorduin riep dan: ‘Even kijken wat er gebeurt’ (misschien heb je voordeel van die overtreding). Kijk even wat er is gebeurd, ….
.
01 Gallery Kopie

 
02 Gallery Kopie
.
03 Gallery Kopie
.
04 Gallery Kopie
.
05 Gallery Kopie
.
06 Gallery Kopie
.
07 Gallery Kopie
.
08 Gallery Kopie
.
09 Gallery Kopie
.
10 Gallery Kopie
,
11 Gallery Kopie
.
12 Gallery Kopie
.
13 Gallery Kopie
.
14 Gallery Kopie
.
15 Gallery Kopie
.
16 Gallery Kopie
.
17 Gallery Kopie
.
18 Gallery Kopie
.
19 Gallery Kopie
.
20 Gallery Kopie
.
21 Gallery Kopie
.
22 Gallery Kopie
.
23 Gallery Kopie
.
24 Gallery Kopie
.
25 Gallery Kopie
.
26 Gallery Kopie
.
27 Gallery Kopie
.
28 Gallery Kopie
.

Overige verslagen

unemployment tax management