VVZwammerdam 1


       
Selectie 2020-2021

Gerald van Asselt Ruben de Bruin Reijer Peters Jordi de Groot
Nick van den Berg Olé Jansze Martijn Vink Thijs Nulle
Jeroen van Dorp Lars Kremer Koen Woudenberg Jordi de Groot
Justin Bons Bartjan Pfaff Daan van Selm Stork Drexhage
Mitchell Bons Kido Geerlof Kaj v.d. Heuvel Morris van Vliet
Logo OkayColor
Begeleiding:                           
Trainers: Jack Harmsen (hoofdtrainer), Peter Kremer (assistent-trainer),  Arie Vonk (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Lars Kremer
Vlagger: Gerro van Krimpen
Verzorger: Vacature
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30
Donderdag: 20:00 – 21:30

 

Even kijken wat er gebeurt

.
Soms heb je van die wedstrijden dat je voor je gevoel het ene na het andere mooie plaatje schiet. Voor een fotograaf doet de eindstand er niet toe, die wil scoren met mooie plaatjes. De ervaring leert wel dat als je veel mooie plaatjes kunt schieten, dan is het ook een goede wedstrijd. En dat was het ook. VVZwammerdam speelde goed, de scheidsrechter was uitstekend, er stonden twee prima keepers in de goal en als we goed spelen en toch verliezen dan hebben we kennelijk een goede tegenstander. En dat was ook zo. Een gelijkspel was fijn geweest, maar ja, … vv Kagia was gewoon ook goed. Zondag het echte verslag en de officiele foto’s; uw vaste verslaggever heeft vanavond even wat anders te doen. Vandaag slechts wat eerste plaatjes. De scheidsrechter liet het spel regelmatig lopen, terwijl een ieder moord en brand schreeuwde. De heer Doorduin riep dan: ‘Even kijken wat er gebeurt’ (misschien heb je voordeel van die overtreding). Kijk even wat er is gebeurd, ….
.
01 Gallery Kopie

 
02 Gallery Kopie
.
03 Gallery Kopie
.
04 Gallery Kopie
.
05 Gallery Kopie
.
06 Gallery Kopie
.
07 Gallery Kopie
.
08 Gallery Kopie
.
09 Gallery Kopie
.
10 Gallery Kopie
,
11 Gallery Kopie
.
12 Gallery Kopie
.
13 Gallery Kopie
.
14 Gallery Kopie
.
15 Gallery Kopie
.
16 Gallery Kopie
.
17 Gallery Kopie
.
18 Gallery Kopie
.
19 Gallery Kopie
.
20 Gallery Kopie
.
21 Gallery Kopie
.
22 Gallery Kopie
.
23 Gallery Kopie
.
24 Gallery Kopie
.
25 Gallery Kopie
.
26 Gallery Kopie
.
27 Gallery Kopie
.
28 Gallery Kopie
.

Overige verslagen

unemployment tax management