VVZwammerdam 1


       
Selectie 2018-2019
Gerald van Asselt Ruben de Bruin Reijer Peters  
Nick van den Berg Ole Jansze Marijn Vink  
Jeroen van Dorp Lars Kremer Koen Woudenberg  
Justin Bons Bartjan Pfaff Mark van Zoest Thijs Nulle
Mitchell Bons Stork Drexhage Kaj v.d. Heuvel Jordi de Groot
Logo OkayColor NieuweLogo Wooning
Begeleiding:                           
Trainers: Jack Harmsen, Andre van der Voort (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Lars Kremer
Vlagger: Gerro van Krimpen
Verzorger: Pim van Riessen
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30
Donderdag: 20:00 – 21:30

 

Even kijken wat er gebeurt

.
Soms heb je van die wedstrijden dat je voor je gevoel het ene na het andere mooie plaatje schiet. Voor een fotograaf doet de eindstand er niet toe, die wil scoren met mooie plaatjes. De ervaring leert wel dat als je veel mooie plaatjes kunt schieten, dan is het ook een goede wedstrijd. En dat was het ook. VVZwammerdam speelde goed, de scheidsrechter was uitstekend, er stonden twee prima keepers in de goal en als we goed spelen en toch verliezen dan hebben we kennelijk een goede tegenstander. En dat was ook zo. Een gelijkspel was fijn geweest, maar ja, … vv Kagia was gewoon ook goed. Zondag het echte verslag en de officiele foto’s; uw vaste verslaggever heeft vanavond even wat anders te doen. Vandaag slechts wat eerste plaatjes. De scheidsrechter liet het spel regelmatig lopen, terwijl een ieder moord en brand schreeuwde. De heer Doorduin riep dan: ‘Even kijken wat er gebeurt’ (misschien heb je voordeel van die overtreding). Kijk even wat er is gebeurd, ….
.
01 Gallery Kopie

 
02 Gallery Kopie
.
03 Gallery Kopie
.
04 Gallery Kopie
.
05 Gallery Kopie
.
06 Gallery Kopie
.
07 Gallery Kopie
.
08 Gallery Kopie
.
09 Gallery Kopie
.
10 Gallery Kopie
,
11 Gallery Kopie
.
12 Gallery Kopie
.
13 Gallery Kopie
.
14 Gallery Kopie
.
15 Gallery Kopie
.
16 Gallery Kopie
.
17 Gallery Kopie
.
18 Gallery Kopie
.
19 Gallery Kopie
.
20 Gallery Kopie
.
21 Gallery Kopie
.
22 Gallery Kopie
.
23 Gallery Kopie
.
24 Gallery Kopie
.
25 Gallery Kopie
.
26 Gallery Kopie
.
27 Gallery Kopie
.
28 Gallery Kopie
.

Overige verslagen

unemployment tax management