VVZwammerdam 1


       
Selectie 2022-2023

 

Maico du Chatinier Gerald van Asselt Jeroen van Dorp Jordi de Groot
Justin Bons Koen Woudenberg Rick Vogels Lars Kremer
Jim van Vliet Martijn Vink Bryan van den Nieuwendijk Morris van Vliet
Nick van den Berg Reijer Peters Ruben de Bruin  
Chris Moors Thom de Bruin Stork Drexhage  
Logo OkayColor
Begeleiding:                           
Trainers: Erwin van der Zee (hoofdtrainer), Peter Kremer (assistent-trainer),  Willem van Tol (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Lars Kremer
Vlagger: Gerro van Krimpen
Verzorger: Vacature
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30 uur
Donderdag: 20:00 – 21:30 uur

 

VVZwammerdam – GSV 2-0

 

VVZwammerdam is poulewinnaar geworden voor de beker en gaat de knock-outfase in door drie overwinningen op Alphia, Koudekerk en dus GSV. In een eerder degelijke dan spectaculaire wedstrijd was VVZwammerdam de bovenliggende partij en won verdiend met 2-0. Doelpuntenmakers waren Jordi de Groot (9e minuut) en Justin Bons (82e minuut). Verder werd de wedstrijd gekenmerkt door een wat frivoler wisselbeleid door trainer Jack Harmsen dan gebruikelijk.

Hoe er gespeeld gaat worden komend seizoen is inmiddels wel helder en dat we meerdere spelers hebben die de ‘elf rugnummers’ prima kunnen invullen is vooral interessante gesprekstof tijdens de 3e helft. Een luxe, die ongetwijfeld onze spelers zelf ook moet stimuleren. We kunnen in ieder geval met vertrouwen de competitie te gemoed zien.

Maar, …  er is steeds maar één wedstrijd echt belangrijk: de volgende! En die is komende zaterdag thuis tegen Siveo’60 uit Zegveld. De competitie gaat van start. Helpers weg …. Ronde 1.

 

Overige verslagen

unemployment tax management