VVZwammerdam 1


       
Selectie 2023-2024


Motto:
één team, één taak

 

Bas Kwakernaak Jim van Vliet Lars de Groot Nick van den Berg Thom de Bruin
Bryan van den Nieuwendijk Jordi de Groot Lars Kremer Ole Jansze  
Gerald van Asselt Justin Bons Mark Veerman Reijer Peters  
Jaimy Groenen Kees Rijneveld Martijn de Groot Ruben de Bruin  
Jeroen van Dorp Koen Woudenberg Morris van Vliet Thijs Captein  
Logo OkayColor
Begeleiding:                           
Trainers: Erwin van der Zee (hoofdtrainer), Peter Kremer (assistent-trainer),  Willem van Tol (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Lars Kremer
Vlagger: Gerro van Krimpen
Verzorger: Vacature
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30 uur
Donderdag: 20:00 – 21:30 uur

 

VVZwammerdam – Alphen: 4 -4

.
Dinsdagavond speelde het eerste van VVZwammerdam een oefenwedstrijd tegen het Alphen van Rob de Lange. Het was weer eens gezellig druk aan de Spoorlaan. De selectie van het tweede en de JO-19 waren ook aan het trainen en veel Dammenaren hadden de fiets of de benenwagen genomen om lekker in de buitenlucht te toeven na een warme dag.
.
De ruststand was 1-2, de eindstand 4-4, met doelpunten van Koen Woudenberg, Ruben de Bruin, Martijn Vink en Thijs Nulle. De uitslag gaf de verhoudingen goed weer, al kreeg Zwammerdam net iets meer kansen. Aan het licht kwam dat er nog veel werk aan de winkel is voor onze jongens willen ze bovenin mee kunnen draaien in de 4e klasse. Uitgesproken positief was de werklust en het feit dat er drie doelpunten uit het middenveld kwamen. Verbeterpunt is vooral het onderling coachen (zowel verdedigend, opbouwend als aanvallend). Daarmee kunnen de sterke punten veel meer naar voren worden gebracht en kunnen de zwakke punten worden opgevangen.
.
Zaterdag voor het echie bij vv Alphia om 14.30 uur. De eerste wedstrijd in de poulefase van de KNVB-beker.

Overige verslagen

unemployment tax management