VVZwammerdam 1


       
Selectie 2022-2023

 

Maico du Chatinier Gerald van Asselt Jeroen van Dorp Jordi de Groot
Justin Bons Koen Woudenberg Rick Vogels Lars Kremer
Jim van Vliet Martijn Vink Bryan van den Nieuwendijk Morris van Vliet
Nick van den Berg Reijer Peters Ruben de Bruin  
Chris Moors Thom de Bruin Stork Drexhage  
Logo OkayColor
Begeleiding:                           
Trainers: Erwin van der Zee (hoofdtrainer), Peter Kremer (assistent-trainer),  Willem van Tol (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Lars Kremer
Vlagger: Gerro van Krimpen
Verzorger: Vacature
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30 uur
Donderdag: 20:00 – 21:30 uur

 

VVZwammerdam – DSVP : 0 – 0

.
De wedstrijd tussen het vlaggenschip VVZwammerdam, met de op twee na meest gepasseerde achterhoede en de bijna minst scorende voorhoede uit de 3e klasse DSVP eindigde op een voorspelbare 0-0.


Keeper Bart-Jan Pfaff beleefde een fraai debuut in de hoofdmacht door de nul te houden.
.
Beide ploegen toonden aan dat waar zij staan, laag-middenmoot, de plek is waar zij thuishoren. Over het algemeen matig verdedigen en weinig opbouw door VVZwammerdam tegenover een machteloze voorhoede van DSVP. In de eerste helft kon VVZwammerdam nog bogen op een paar kansen meer dan DSVP, zeker in het eerste kwartier.
.
In de tweede helft was DSVP de bovenliggende ploeg. VVZwammerdam hapte tegen het einde naar adem, maar overleefde. Fysiek oogde VVZwammerdam niet helemaal goed. Teveel spelers bleven onder hun niveau en puften naar adem op het zware veld. Een uitzondering daarbij: doelman Bart-Jan Pfaff was the man of the match. Voor het eerst in deze competitie werd door VVZwammerdam de nul gehouden en Bart-Jan (normaal doelman van de JO19-1) gaf daaraan soeverein leiding.

Overige verslagen

unemployment tax management