VVZwammerdam 1


       
Selectie 2021-2022

 

Bartjan Pfaff Gerald van Asselt Jeroen van Dorp Jordi de Groot
Justin Bons Koen Woudenberg Kido Geerlof Lars Kremer
Mars van Zoest Martijn Vink Mitchell Bons Morris van Vliet
Nick van den Berg Reijer Peters Ruben de Bruin Stork Drexhage
Thijs Nulle Thom de Bruin    
Logo OkayColor
Begeleiding:                           
Trainers: Jack Harmsen (hoofdtrainer), Peter Kremer (assistent-trainer),  Arie Vonk (keeperstrainer)
Leider: Rien van Harselaar
Aanvoerder: Lars Kremer
Vlagger: Gerro van Krimpen
Verzorger: Vacature
Trainingstijden:
Dinsdag: 20:00 – 21:30 uur
Donderdag: 20:00 – 21:30 uur

 

VVZwammerdam – DSVP : 0 – 0

.
De wedstrijd tussen het vlaggenschip VVZwammerdam, met de op twee na meest gepasseerde achterhoede en de bijna minst scorende voorhoede uit de 3e klasse DSVP eindigde op een voorspelbare 0-0.


Keeper Bart-Jan Pfaff beleefde een fraai debuut in de hoofdmacht door de nul te houden.
.
Beide ploegen toonden aan dat waar zij staan, laag-middenmoot, de plek is waar zij thuishoren. Over het algemeen matig verdedigen en weinig opbouw door VVZwammerdam tegenover een machteloze voorhoede van DSVP. In de eerste helft kon VVZwammerdam nog bogen op een paar kansen meer dan DSVP, zeker in het eerste kwartier.
.
In de tweede helft was DSVP de bovenliggende ploeg. VVZwammerdam hapte tegen het einde naar adem, maar overleefde. Fysiek oogde VVZwammerdam niet helemaal goed. Teveel spelers bleven onder hun niveau en puften naar adem op het zware veld. Een uitzondering daarbij: doelman Bart-Jan Pfaff was the man of the match. Voor het eerst in deze competitie werd door VVZwammerdam de nul gehouden en Bart-Jan (normaal doelman van de JO19-1) gaf daaraan soeverein leiding.

Overige verslagen

unemployment tax management