Categorie: Wedstrijd
–
26 februari 2019
In de 1/8 finale om de Rabobank/LAV cup in Leiden tegen deze topper uit de zondag 1ste klasse.
Sponsorkliks bv voor Coolblue, Bol.com, MediaMarkt, Expert, Albert Heijn, Jumbo, Lidl,
KLM, Vliegtickets.nl, Expedia.nl, Wehkamp, Zalando, etc.
een overstap van energieleverancier leverde 30 euro op voor VVZwammerdam! (Tussenstand 1.252,37 euro).
PROGRAMMA VVZWAMMERDAM 1 |
||
A.S.C. 1 – VVZwammerdam 1 |
||
Zaterdag 11 mei aanvang 15:00 uur | ||
Sportpark Overveer / Oegstgeest | ||
#éénteamééntaak |
PROGRAMMA VVZWAMMERDAM 2 |
||
VVZwammerdam 2 – Capelle 3 |
||
Zaterdag 25 mei aanvang 11:00 uur | ||
Sportpark Zwammerdam | ||
#voorelkaarmetelkaar |
KNVB 3e klasse – 05 | ||||||
Nr | Team | G | P | |||
1. | Capelle 3 | 18 | 45 | |||
2. | Nicolaas Boys 2 | 18 | 32 | |||
3. | Soccer Boys 2 | 16 | 31 | |||
4. | Sportlust’46 2 | 16 | 27 | |||
5. | Zevenhoven 2 | 18 | 26 | |||
6. | De Jodan Boys 3 | 16 | 25 | |||
7. | Gouda 2 | 16 | 21 | |||
8. | Zwammerdam 2 | 17 | 21 | |||
9. | Be Fair 3 | 16 | 17 | |||
10. | Lekkerkerk 2 | 16 | 7 | |||
11. | DSVP 3 | 15 | 5 | |||
Stand per 04-05-2024 |
Het Bestuur van VVZwammerdam feliciteert de jarigen: |
|
05-05 | J. Morgenrood |
05-05 | PJ. Geerlof |
06-05 | P. Kremer |
06-05 | G. van Ast |
14-05 | J. Westmaas |
14-05 | R. van Egmond |
19-05 | L. de Groot |
20-05 | D. Uithol |
20-05 | M. van der Linden |
21-05 | J. de Bruin |
24-05 | M. van Zoest |
26-05 | J. Woltering |
26-05 | J.J.R. Kindt |
30-05 | J. van Oort |
03-06 | K. van Dorp |
04-06 | R. Verburg |
05-06 | J. Slotboom |
08-06 | M. van der Voorst |
10-06 | J. van der Wel |
13-06 | D. Reichhold |
14-06 | A. Jansze |
19-06 | M. Smit |
20-06 | A. Zuidam |
22-06 | E. de Jong |
23-06 | K.A. Zaal-Verbree |
mamaandag | didinsdag | wowoensdag | dodonderdag | vrvrijdag | zazaterdag | zozondag |
---|---|---|---|---|---|---|
2525 februari 2019
|
|
2727 februari 2019
|
2828 februari 2019
|
11 maart 2019
|
|
33 maart 2019
|
44 maart 2019
|
55 maart 2019
|
66 maart 2019
|
77 maart 2019
|
88 maart 2019
|
|
1010 maart 2019
|
|
1212 maart 2019
|
1313 maart 2019
|
1414 maart 2019
|
1515 maart 2019
|
|
1717 maart 2019
|
1818 maart 2019
|
1919 maart 2019
|
2020 maart 2019
|
2121 maart 2019
|
2222 maart 2019
|
|
2424 maart 2019
|
2525 maart 2019
|
2626 maart 2019
|
2727 maart 2019
|
2828 maart 2019
|
2929 maart 2019
|
|
3131 maart 2019
|
KNVB 3e Klasse A West 2 | ||||||
Nr | Team | G | P | |||
1. | Koudekerk 1 | 23 | 46 | |||
2. | RKDES 1 | 23 | 46 | |||
3. | BSC’68 1 | 23 | 42 | |||
4. | ESTO 1 | 23 | 41 | |||
5. | TAVV 1 | 23 | 36 | |||
6. | Aarlanderveen 1 | 23 | 35 | |||
7. | Soccer Boys 1 | 23 | 34 | |||
8. | ASC 1 | 23 | 32 | |||
9. | Zwammerdam 1 | 23 | 32 | |||
10. | RVC’33 1 | 23 | 29 | |||
11. | DoCoS 1 | 23 | 28 | |||
12. | Altior 1 | 23 | 20 | |||
13. | Lugdunum 1 | 23 | 17 | |||
14. | Zevenhoven 1 | 23 | 14 | |||
Stand per 04-05-2024 |