Categorie: Wedstrijd
20:00 – 22:30
4 oktober 2019
Dit toernooi is thuis aan de Spoorlaan. Ons debuut op de vrijdagavond met VR1.
Sponsorkliks bv voor Coolblue, Bol.com, MediaMarkt, Expert, Albert Heijn, Jumbo, Lidl,
KLM, Vliegtickets.nl, Expedia.nl, Wehkamp, Zalando, etc.
een overstap van energieleverancier leverde 30 euro op voor VVZwammerdam! (Tussenstand 1.252,37 euro).
PROGRAMMA VVZWAMMERDAM 1 |
||
A.S.C. 1 – VVZwammerdam 1 |
||
Zaterdag 11 mei aanvang 15:00 uur | ||
Sportpark Overveer / Oegstgeest | ||
#éénteamééntaak |
PROGRAMMA VVZWAMMERDAM 2 |
||
VVZwammerdam 2 – Capelle 3 |
||
Zaterdag 25 mei aanvang 11:00 uur | ||
Sportpark Zwammerdam | ||
#voorelkaarmetelkaar |
KNVB 3e klasse – 05 | ||||||
Nr | Team | G | P | |||
1. | Capelle 3 | 18 | 45 | |||
2. | Nicolaas Boys 2 | 18 | 32 | |||
3. | Soccer Boys 2 | 16 | 31 | |||
4. | Sportlust’46 2 | 16 | 27 | |||
5. | Zevenhoven 2 | 18 | 26 | |||
6. | De Jodan Boys 3 | 16 | 25 | |||
7. | Gouda 2 | 16 | 21 | |||
8. | Zwammerdam 2 | 17 | 21 | |||
9. | Be Fair 3 | 16 | 17 | |||
10. | Lekkerkerk 2 | 16 | 7 | |||
11. | DSVP 3 | 15 | 5 | |||
Stand per 04-05-2024 |
Het Bestuur van VVZwammerdam feliciteert de jarigen: |
|
05-05 | J. Morgenrood |
05-05 | PJ. Geerlof |
06-05 | P. Kremer |
06-05 | G. van Ast |
14-05 | J. Westmaas |
14-05 | R. van Egmond |
19-05 | L. de Groot |
20-05 | D. Uithol |
20-05 | M. van der Linden |
21-05 | J. de Bruin |
24-05 | M. van Zoest |
26-05 | J. Woltering |
26-05 | J.J.R. Kindt |
30-05 | J. van Oort |
03-06 | K. van Dorp |
04-06 | R. Verburg |
05-06 | J. Slotboom |
08-06 | M. van der Voorst |
10-06 | J. van der Wel |
13-06 | D. Reichhold |
14-06 | A. Jansze |
19-06 | M. Smit |
20-06 | A. Zuidam |
22-06 | E. de Jong |
23-06 | K.A. Zaal-Verbree |
mamaandag | didinsdag | wowoensdag | dodonderdag | vrvrijdag | zazaterdag | zozondag |
---|---|---|---|---|---|---|
3030 september 2019
|
11 oktober 2019
|
22 oktober 2019
|
33 oktober 2019
|
|
|
66 oktober 2019
|
77 oktober 2019
|
88 oktober 2019
|
99 oktober 2019
|
1010 oktober 2019
|
1111 oktober 2019
|
|
1313 oktober 2019
|
1414 oktober 2019
|
1515 oktober 2019
|
1616 oktober 2019
|
1717 oktober 2019
|
1818 oktober 2019
|
|
2020 oktober 2019
|
2121 oktober 2019
|
2222 oktober 2019
|
|
2424 oktober 2019
|
2525 oktober 2019
|
|
2727 oktober 2019
|
2828 oktober 2019
|
2929 oktober 2019
|
3030 oktober 2019
|
3131 oktober 2019
|
11 november 2019
|
|
33 november 2019
|
KNVB 3e Klasse A West 2 | ||||||
Nr | Team | G | P | |||
1. | Koudekerk 1 | 23 | 46 | |||
2. | RKDES 1 | 23 | 46 | |||
3. | BSC’68 1 | 23 | 42 | |||
4. | ESTO 1 | 23 | 41 | |||
5. | TAVV 1 | 23 | 36 | |||
6. | Aarlanderveen 1 | 23 | 35 | |||
7. | Soccer Boys 1 | 23 | 34 | |||
8. | ASC 1 | 23 | 32 | |||
9. | Zwammerdam 1 | 23 | 32 | |||
10. | RVC’33 1 | 23 | 29 | |||
11. | DoCoS 1 | 23 | 28 | |||
12. | Altior 1 | 23 | 20 | |||
13. | Lugdunum 1 | 23 | 17 | |||
14. | Zevenhoven 1 | 23 | 14 | |||
Stand per 04-05-2024 |