VVZwammerdam 2

Selectie 2019-2020

Alec Hazekamp   Mark SpaanAlois Kremer Bas Verduin                          
Giovanni KleinsmaJesse KorporaalBram van der VoorstCoen Francken
Wouter BaartmanJop van der WelMorris van VlietXander Poortvliet
Mike van Jaarsveld Nigel LimaDaan van SelmDelano van Hout
Joop SlotboomMarco van AsseltThom de BruinThomas Engelberts

 

 

 
Begeleiding:
Trainer:Erwin Griffioen
Leider:Stefan Jansze
Aanvoerder:Morris van Vliet
Vlagger:Hans van Beek
Trainingstijden:
Woensdag20.00 – 21.15 uur
Donderdag20.00 – 21.15 uur

Zwammerdam 2 speelt gelijk

Vandaag stond de wedstrijd tegen Kamerik 2 op het programma. Met in het achterhoofd de wetenschap dat Damme 2 al een periodetitel op zak heeft en de uitwedstrijd tegen de tegenstander was gewonnen met 4-2 (terwijl het in de 88e  minuut nog 2-2 stond!) was het zaak om extra gemotiveerd aan de wedstrijd te beginnen.

IMG 0270 Kopie
                                                 Mark Strookman op snelheid erlangs

De eerste 20 minuten van de wedstrijd was duidelijk te zien dat Damme 2 voor de 3 punten wilde gaan. De tegenstander werd over het hele veld afgejaagd wat veel balbezit opleverde. Helaas zakte het niveau na de eerste 20 minuten wat weg zonder dat de tegenstander echt gevaarlijk kon worden.

Na de rust startte Damme 2 furieus wat een 1-0 voorsprong opleverde. Helaas wisten de mannen het niveau niet vast te houden wat later in de wedstrijd de gelijkmaker opleverde. De tweede helft was niet de beste helft van het seizoen die de mannen van Damme 2 speelde. Er zijn nog 2 competitie te gaan voordat de mannen van Damme 2 de nacompetitie gaan beginnen op weg naar wellicht (weer) een promotie. Voorlopig is er rust op de zaterdagen aangezien er geen programma is voor de mannen.

IMG 0279 Kopie
                                             Roy van Raamsdonk in een luchtduel

IMG 0289 Kopie
                                         Thomas Wattimena in duel om de bal

IMG 0283 Kopie
                                                   Thom de Bruin verdedigt

IMG 0356 Kopie
                                   Fabian Wattimena scoorde voor Damme 2 de 1-0

IMG 0317 Kopie
                                                  Kamerik 2 scoort hier de 1-1

IMG 0320 Kopie
                                               Sander Verburg ruimt op

IMG 0382 Kopie
                                            Klaas Zwijnenburg wordt aangepakt

IMG 0333 Kopie
                                     Jordi de Groot crasht hier op zijn directe tegestander

IMG 0328 Kopie
                                       Bart van der Kooij op jacht naar de bal

unemployment tax management