Wat weten we van v.v. ‘s Gravendeel?

‘s Gravendeel, Gemeente Hoeksche Waard sinds 2019, ligt vlakbij Dordrecht, heeft ruim 9.000 inwoners, sowieso een rijk verenigingsleven, zes kerken en een voetbalvereniging. De bijnaam van de inwoners van ‘s-Gravendeel is seuter. Dat is een in reuzel gebakken kleine aardappel (jawel). Reuzel is het niervet van een varken. Gesmolten reuzel wordt verkregen door het spek te smelten. Wat overblijft is het gesmolten vet en niet-smeltbare restjes die niet gefilterd worden, de zogenaamde kaantjes. Je kunt het maar beter weten. 😉

De voetbalvereniging v.v. ‘s Gravendeel is een voormalig 1ste klasser in de jaren 2007-2009:

  • Over ‘s Gravendeel (dorp) op Wiki: klik hier
  • Over de voetbalvereniging op Wiki: klik hier 
  • De website van de voetbalvereniging: klik hier
  • Verslag in het AD van v.v. ‘s Gravendeel tegen RVC’33: klik hier
  • Het wedstrijdverslag van de halve finale v.v. ‘s Gravendeel tegen RVC’33: klik hier

.
Er volgt in de loop van de week meer nieuws o.a. waar we op neutraal terrein gaan spelen.
.

unemployment tax management