Voorbeschouwing SV Gouda – VVZ

We gaan niet van iedere uitwedstrijd een voorbeschouwing maken, maar de thuiswedstrijd op zaterdag 3 december 2022 tegen SV Gouda was een hele bijzondere middag die we niet snel zullen vergeten:

  • er was opeens onrust langs het veld tussen de bank en enkele toeschouwers waardoor de wedstrijd even werd stilgelegd;
  • de scheidsrechter vulde per ongeluk op het formulier in: ‘Gestaakt’;
  • maar we wonnen uiteindelijk met 2-0, waarbij Maico als doelman met een verre uittrap over hun keeper heen bijna een doelpunt maakte en waar Lars uit het veld werd gestuurd (2 keer geel) en we geruime tijd dus met 10 man moesten spelen
  • we kregen een nieuwe deur in de damestoilet 😉
  • en we keken samen met alle leden in de kantine naar de eerste wedstrijd van Nederland tijdens het WK in Qatar: NL-VS (3-1) op groot scherm. Xavi Simons maakte als invaller zijn debuut.

 

We hebben nog vier wedstrijden te gaan voordat de nacompetitie start: SV Gouda (uit), Rohda’76 (thuis), Stolwijk (uit) en VEP (thuis). We hopen daarbij in ieder geval 2e te blijven. SV Gouda won vorige week dik met 3-6 bij WDS (lees: hier het verslag), speelde daarvoor gelijk tegen Linschoten (1-1) en won daarvoor met 1-2 bij Siveo’60. We hadden het in de thuiswedstrijd ook al gemerkt en moeten SV Gouda zeker niet onderschatten.  SCH’44 speelt thuis tegen Be Fair en FC Perkouw speelt thuis tegen hekkensluiter GSV Gouda. 

 

 

 

unemployment tax management