Jeugdkamp 2023 (korte enquete)

Het Jeugdkamp is altijd rond Hemelvaartsdag, dat is in 2023 van woensdag 17 mei t/m zaterdag 20 mei. We hebben nog tijd genoeg om dit ‘kamp’ te organiseren. Het is door de Corona-jaren helaas een paar keer niet doorgegaan, maar we gaan het weer in de steigers zetten.

Dit is even een eerste peiling in hoeverre er interesse is voor dit jaarlijkse festijn. De kosten waren altijd rond de 75 euro per kind. Misschien kunt u de kinderen hieronder vrijblijvend inschrijven dan kan de Jeugdkamp-Commissie haar plan trekken en u ondertussen op de hoogte houden van de vorderingen en de concrete plannen. Soms wordt het kamp georganiseerd op Veld 1 aan de Spoorlaan, maar er zijn ook goede ervaringen met groepsaccommodaties elders in ons land.

We nodigen uiteraard ook niet-leden nadrukkelijk uit! Het is niet een voetbalkamp, maar een Jeugd Olympiade en voor iedereen geschikt. Ga je mee? Wij hebben er zin in! 

Irma, Patrick, Tamara, Lars, Femmy, Sabine, Nen, Matthijs (Blaak) en Derk

Of klik op deze link om je interesse te laten weken aan de Jeugdkamp-Commissie!

unemployment tax management