In Memoriam “Haaf” bij Rohda’76 – VVZwammerdam

Zaterdag staat de belangrijke derby Rohda’76 – VVZwammerdam op het wedstrijdprogramma. Het is een derby met een dubbele lading! Voor aanvang van de wedstrijd zal er stil worden gestaan bij het overlijden van Remco Havenaar op 5 augustus jongstleden.

“Haaf” zoals de meeste hem kenden was inmiddels een gewaardeerd lid bij Rohda’76, maar heeft ook jarenlang in het 1e en later bij de veteranen (4e) van VVZwammerdam gevoetbald en is ook enige tijd wedstrijdsecretaris geweest bij onze vereniging. 

Voor het startsignaal zal aanstaande zaterdag kort worden gesproken en geklapt worden – geen minuut stilte – om Remco te eren in het bijzijn van zijn zoon, dochter, zus en ouders. Het zou mooi zijn als ook vanuit Damme de supporters op tijd afreizen om hier actief onderdeel van zijn. 

unemployment tax management