Middenstip Concert!

.
Wennen aan ‘het nieuwe normaal’ gaan we doen met een MiddenStip Concert van Helemaal Top. Waar kunnen die jongens dat beter doen dan op ons Sportcomplex aan de Spoorlaan in Zwammerdam? Zaterdagavond 26 september gaan we samen #coronaproof  ‘The End of Summer’ vieren met maximaal 250 toeschouwers. Ben jij er klaar voor? Niet Normaal! Hieronder de adressen voor het reserveren van een kaartje.
.
                                                                  .

We gaan het gewoon doen! Zaterdag 26 september, het terrein van VVZwammerdam aan de Spoorlaan. Een concert van ons op het hoofdveld.

Reserveer je plaats hier: https://ticket.alphens.nl/nl/agenda/26-09-2020/middenstip-concert-the-end-of-summer.html (of bel Helemaal Top of  VVZwammerdam).

unemployment tax management