VVZwammerdam wint

.
VVZwammerdam heeft dit weekend een uitstekende prestatie geleverd. Onze club was gastheer voor de wedstrijd van onze JO19-2 tegen ARC JO-19 4.  Deze wedstrijd werd onberispelijk geleid door Karel Vlasveld. Deze dag werd mede mogelijk gemaakt door de vrijwilligers Martin Stolwijk, Ans van den Berg en Marjolein Kremer. Zij zorgden voor de leiding, de hapjes en de drankjes. 

In de schaduw daarvan speelde het eerste elftal uit bij FC Zoetermeer voor de beker. Het werd 3-4 voor ons vlaggenschip in de laatste minuut. Jordi de Groot sloot daarmee een uitstekende wedstrijd van hemzelf af. Vijf grote kansen, drie doelpunten. Verder stak Reijer Peters met zijn optreden achter de spits ver boven het team uit. Het veldspel daarentegen was meestal matig en werd steeds minder. De bal krijgen en niet weten waar die naar toe moet was het motto (derde man principe). Gelukkig werd de bal af en toe gewoon diep gespeeld waar Jordi en Reijer wel raad mee wisten. 

unemployment tax management