Hoe verder vanaf 1 juli?

.
Per 1 juli zijn de spelregels gelukkig weer wat verder versoepeld. Ondertussen komen vanuit de VS alarmerende berichten. Eerst even voor duidelijkheid: ja, de regels zijn soms lastig, misschien zelfs tegenstrijdig en het zou een stuk duidelijker zijn als Mark Rutte gewoon zou zeggen: er wordt niet gesport. Dat is tenminste duidelijk. Maar we zoeken ook met elkaar naar een manier om het leven toch weer wat aangenamer te maken o.a. door te sporten en daarna een gezellig een drankje te gebruiken. Zonder daarbij een hoog risico te lopen dat we elkaar ongewild besmetten.
.

.
Wat betekenen de veranderingen voor de trainingen?
Voor alle teams/leeftijdsgroepen geldt dat zij normaal spelcontact mogen hebben. Tijdens trainingen en wedstrijden hoeft bij contactsporten geen 1,5 meter afstand te worden gehouden. Voorafgaand en na afloop van de sportbeoefening dienen sporters van 18 jaar en ouder wél 1,5 meter afstand tot elkaar te houden (ook in de kleedkamers en in de kantine).

Wat houdt dit in voor de kantine en buiten terras?
Donderdagavond 2 juli is de kantine weer voor het eerst open van 21.00 – 24.00 uur. Ook op zaterdag 4 en 11 juli zijn we geopend van 14:00 uur tot 18:00 uur. We houden ons daarbij vanzelfsprekend aan de richtlijnen van het RIVM:

 • Houd 1,5 meter afstand
 • Onze kantine (maximaal 25 zitplaatsen) en terras biedt voldoende ruimte om afstand van elkaar te kunnen houden
 • Ook zijn er middelen ter bevordering van de hygiëne aanwezig
 • Volg daarbij de aangegeven routes in de kantine (de zij-ingang is de hoofdingang, waar je normaal naar binnengaat is nu de uitgang)
 • Respecteer en volg de aanwijzingen van de vrijwilligers
 • Neem de gestelde hygiëne voorschriften in acht
 • Er bevindt zich desinfecterende gel bij de ingang van de kantine
 • Op de toiletten liggen desinfecterende reinigingsdoekjes om de toiletbril te reinigen
 • Betaal zo veel mogelijk contactloos
 • Hoe moeilijk ook … blijf thuis als je klachten hebt!
  .

Op het niet naleven van deze regels wordt er door de Gemeente Alphen aan den Rijn gehandhaafd, en hier kunnen boetes uit voortvloeien. Zover laten we het niet komen. Alleen met elkaar kunnen we ervoor zorgen dat we de kantine in de zomerperiode, ook na 11 juli, open houden. Het is ook een sport om het goed toe doen!

unemployment tax management