Samenwerking met ARC krijgt gestalte

.
Afgelopen seizoen hebben we afgesproken dat we vanaf komend seizoen samen gaan werken met ARC. Wat betekent dat concreet? We krijgen daar gaandeweg de corona-crisis steeds meer kijk op. Wat gaat er gebeuren en waarom?

  • De JO11-1 (8 tegen 8) heeft een tekort aan spelers komend seizoen (2020/2021). We overleggen nu met ARC hoe de jongens die blijven ook daadwerkelijk bij elkaar kunnen blijven en aangevuld kunnen worden met pupillen van ARC. Daar maken we dan een zogenaamd ST-team van (een samengesteld-team: ARC/VVZ ST): de ouders betalen de contributie voor hun kinderen bij de eigen club en het team speelt in principe voor de winterstop bij de ene club de thuiswedstrijden en na de winterstop bij de andere vereniging. Het trainen doen we in goed onderling overleg;
  • VR1 was afgelopen seizoen een 7-tal op de vrijdagavond. Dat was geen doorslaand succes, te vrijblijvend. We willen weer terug naar een 11-tal op de zaterdagmiddag. Je moet echter de beschikking hebben over ongeveer 20 speelsters vandaag de dag om te kunnen spelen. Er mogen vijf speelsters permanent worden gewisseld. Je kunt dus met 16 vrouwen een wedstrijd ingaan. Daarnaast heb je altijd geblesseerde speelsters, een weekeindje uit, wintersport, werken op zaterdag en studie waardoor je minstens 4 tot 5 extra speelsters nodig hebt. Gelukkig komen schorsingen steeds minder voor. Een samenwerking tussen drie verenigingen is daarom misschien wel noodzaak komend seizoen. In het verleden hebben we al eens gesproken over de virtuele voetbalclub Groene Hart Ladies (toen met sv Aarlanderveen en Rohda’76). Bij de JO11 hebben de ouders een grote vinger in de pap bij VR1 zijn de vrouwen zelf mondig genoeg om te beslissen wat ze willen;
  • Dit seizoen was het niet mogelijk een verzorger/fysiotherapeut te vinden voor het 1ste. Komend seizoen geven we dit samen met ARC handen (van de fysio) en voeten (van de spelers) c.q. gaan we oplossen;
  • ARC (met 100 teams) heeft jaarlijks een complete JO19-1 die doorstroomt naar de senioren. Een aantal spelers komt dan in aanmerking om ervaring op te doen bij VVZwammerdam 1. Dat is toch anders dan bij ARC 2. Zoals onze Lucas Woudenberg ooit van Feyenoord een seizoen aan Excelsior werd uitgeleend;
  • Zowel ARC als wij zijn ontevreden over de kwaliteit van de veldverlichting, we treden daarin samen op richting Gemeente om LED-verlichting te krijgen;
  • ARC geeft cursussen aan de trainers en begeleiders, onze trainers/begeleiders kunnen daar aan deelnemen;
  • ARC heeft velden te kort. Zij kunnen vanaf komend seizoen hun oefenwedstrijden voor de selectieteams ook bij ons inplannen. Wij hebben velden, zes kleedkamers en een kantine.
    .

 

 

unemployment tax management