Voorbeschouwing de Koeten – Damme

 

Als de Noordenaren nog iets willen maken van dit seizoen is dit hét moment om dit gestalte te geven. De thuisreputatie van de koeten hebben we al vaak genoeg beschreven; die is gewoon goed. En gelukkig speelt men deze zaterdag ook thuis. Tegenstander Zwammerdam is nog volop in de race richting een nacompetitieplaats en wil daar ook staan na die serie van vierentwintig wedstrijden. Dat is ook precies de ambitie die het keurkorps van Dennis van den Ing heeft uitgesproken voor aanvang van dit seizoen. De kwaliteiten voor deze eerzucht zijn er zeker, maar de grilligheid waarmee alles gepaard gaat heeft hen op een positie gezet, die men best als kleurloos en grauw mag noemen. Er is dus maar één missie en dat is winnen. Elk ander resultaat betekent zo goed als een einde aan de aspiraties. Eerder in het seizoen, om precies te zijn op 5 oktober, bleef NSV’46 puntloos aan de Spoorlaan en dat was vooral te danken aan eigen falen en niet zo zeer dat de tegenstander zo vele malen beter was. Het moet en het zal, meer smaken zijn er niet. Sportpark De Koet zal massaal achter de eigen ploeg moeten gaan staan, wil het kans op succes hebben deze middag.

Overgenomen uit 0172Sport: André’s tip: 2-1

Met de huidige vierde plaats in gedachte doet Zwammerdam het zeker niet slecht, maar prijzen winnen lijkt dit jaar te hoog gegrepen. SCH’44 is natuurlijk een klasse apart in deze afdeling, terwijl de rest met regelmaat punten laat liggen. Zo ook ‘Damme’. Dat de ploeg van het op de tweede plek staande Zevenhoven verloor kan nog, maar het verlies onlangs thuis tegen ROHDA’76 was een bittere pil. Het is dan ook nauwelijks te voorspellen hoe Zwammerdam het in Noorden gaat doen. Thuis won men dan wel met 3-2, maar hoe de vorm van de dag is, lijkt in de vierde klasse B vaak de doorslag te geven.

Overgenomen LeidenAmateurVoetbal

unemployment tax management