Sinterklaasfeest Groene Smurfen & JO11 zeer geslaagd

 

Woensdagavond 4 december vierden onze Groene Smurfen en de JO11 het  Sinterklaasfeest namens VVZwammerdam. Dit Sinterklaasfeest werd dit jaar georganiseerd door twee toppers te weten Bart Min en Ad Joosse de trainers van deze kids. Het werd een zeer geslaagd feest voor de kids.

Er was voor alles gezorgd. Veel lekkers, kruidnoten, snoepjes, chips, hapjes, broodje knakworst, limo, cola, chocolademelk enz. …… voor ieder kind was er wel iets. De kids genoten ze konden chillen, gamen, sjoelen, airhockeyen, snoepen en vooral veel plezier met elkaar beleven. De langverwachte zwarte Piet kwam ook en bracht geweldige cadeaus mee. Wat een blije gezichtjes. Ad en Bart super dank je wel voor alles! Dit zullen de kids niet snel vergeten.

Kijk voor alle foto’s van dit Sinterklaasfeest op onze Facebookpagina @meerdaneenvereniging

unemployment tax management