Kerstzaalvoetbaltoernooi


Na de succesvolle editie van het zaalvoetbaltoernooi in 2018, organiseren we ook dit jaar weer het Kerstzaalvoetbaltoernooi. Op maandag 23 december en dinsdag 24 december kunnen jullie weer strijden om wie het beste zaalvoetbalteam is. Naast ARC-spelers kunnen nu ook spelers van  VVZwammerdam aan het toernooi deelnemen.


Waar en hoe laat?

Maandag 23 december in de Limeshal, Kees Mustersstraat 8, Alphen aan den Rijn .

  • JO9,  JO8 pupillen en F-league                   08:30 – 12.30
  • JO12 ,JO13,MO-12 en M-O13 pupillen      13:30 – 16:30


Dinsdag 24 december in de Limeshal, Kees Mustersstraat 8, Alphen aan den Rijn.

  • JO10, JO11,MO10 en MO11 pupillen                                    08:30 – 12:30
  • JO15, JO17, JO19, MO15, MO17 en MO19 junioren           13:30 – 16:30             

Geef je op

Je kan je opgeven door het digitale inschrijfformulier in te vullen. Opgeven kan tot zaterdag 15 december. Als alle inschrijvingen binnen zijn zullen we de spelers van verschillende teams door elkaar indelen, waarbij we proberen om de teams zo gelijk mogelijk te verdelen. De teamindelingen en toernooi informatie ontvangen jullie rond 15 december op het opgegeven email-adres.

Vrijwilligers
Om deze dagen een succes te laten zijn, zijn er ook weer veel vrijwilligers nodig om de teams te begeleiden en om de wedstrijden te fluiten. Iedereen die zich op wil geven als vrijwilliger kan dat doen door het digitale formulier in te vullen. Laat daarin bij opmerkingen weten, of je bijvoorbeeld graag het team van je zoon, dochter, broertje of zusje wil begeleiden (of juist niet).

Het is bij evenementen als deze verplicht dat er EHBO-ers aanwezig zijn. Dus ben je in het  bezit van een EHBO-diploma en kun je aanwezig zijn op één van bovenstaande tijden, dan horen wij het graag. Stuur daarvoor een mail naar de Activiteiten Commissie Jeugd. Geef daarbij aan op welke datum/data en tijd(en) je beschikbaar bent. 

Opgeven kan voor 16 december via de website van ARC (klik hier)

unemployment tax management