Zwammerdam All Stars versus Alphense Boys G

 

Op zaterdagochtend 26 oktober was er een bijzondere wedstrijd. Deze wedstrijd stond in het teken van de samenwerking tussen het dorp, VVZwammerdam, Ipse en Alphense Boys op het gebied van G voetbal. VVZwammerdam neemt hierin zijn maatschappelijke verantwoordelijkheid en organiseert elke maandagavond met professionele hulp van Ipse training voor G voetballers van Ipse en elders, o.a. Spelers van Alphense Boys, die hierdoor een tweede training krijgen aangeboden, dichtbij huis.  

De wedstrijd werd een geweldige happening voor alle spelers en aanwezige toeschouwers waarbij spelvreugde, tomeloze inzet en samenwerking met elkaar de boventoon voerde. De wedstrijd werd overigens gewonnen door Alphense Boys G met 1-5 en iedereen was het na afloop met elkaar eens dat dit zeker voor herhaling vatbaar is. 

unemployment tax management