In memoriam: Herman van der Vlies (66)

 

Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons oud-bestuurslid Herman van der Vlies. Herman was een markante man binnen onze club. Belangstellend, altijd in voor een grap en een grol, geheel omlijst met een droge humor, was hij een geliefd mens. Naast zijn bestuurstaken gebouwen en terreinen draaide Herman bardiensten en was hij elftalleider van diverse jeugdteams. Herman was één van de oprichters van het supporterscollectief  ‘De Bunnikzijde’. Als schilder wist hij als geen ander ook jouw leven kleur te geven.

We wensen Ans en de familie heel veel sterkte toe.

Het bestuur van VVZwammerdam

 

Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 27 september van 19.15 tot 20.00 uur in de Ontmoeting (Kerkplein 5, Zwammerdam). Op zaterdag 28 september zal Herman in besloten kring worden gecremeerd. 

 

                     Helemaal rechts Herman met de A1 (JO19-1) uit die tijd

 

unemployment tax management