Voorbeschouwing wedstrijd GSV

GSV bestaat al sinds 1913 en was ooit een grootmacht in het Goudse zondagvoetbal, maar er ging iets mis en in 2011 zijn ze gestopt met hun standaardelftal (selectievoetbal). Dat wat Rijnstreek dit seizoen heeft gedaan. Begin dit jaar waren er al geruchten dat ze weer zouden starten in de 4e klasse zaterdag met ingang van 2019/2020. En het is niet bij geruchten gebleven. Een legendarische club is nieuw leven in geblazen.
.
We weten niet zoveel van ze, maar ze wisten net als wij van v.v. Koudekerk (3-5) en v.v. Alphia (4-2) te winnen. We moeten het vanmiddag dus samen ‘uitknokken’. In mei stonden ze met een interview in het AD (Regiosport) en sprak men over ‘een mix van oude mannen met jeugdig elan’ en primair een vriendenteam van ervaren spelers van andere Goudse ploegen. Ambities genoeg: ‘We willen bovenin mee draaien’. Kortom ons jeugdig elan is meer dan gewaarschuwd. 

 

unemployment tax management