Alphense Kampioenschappen ‘Bal hooghouden’

.
Op zaterdag 22 juni, tijdens de Verenigingsbeurs in de Baronie, organiseert Voetbalvereniging Zwammerdam de Alphense Kampioenschappen Bal hooghouden. Er wordt gespeeld in meerdere categorieën: veteranen (40+) senioren, JO19, J017, JO15, JO13, JO11, JO09 en JO07. En dat voor jongens en meisjes.
.

                       Stylist Mitchell Bons gaat het de kids voordoen
.
De Damse vedette Mitchell Bons doet buiten mededinging mee, maar zal zelf een poging doen de 1.000 keer te halen om 12.30 uur tijden de beurs. In het verleden heeft hij ruim de 5.000 keer gehaald, maar kijken naar gras groeien duurt te lang.
.
De problemen van Voetbalvereniging Zwammerdam en het dorp (#Zwangerdam) hebben inmiddels landelijke bekendheid gekregen in 2018. VVZwammerdam zal op de beurs proberen complete pupillenteams te verleiden om te komen voetballen in Damme. Kids worden voor trainingen thuis opgehaald met een busje en ingeschreven tegen lagere teamcontributies. VVZwammerdam zoekt vier pupillenelftallen: JO12, JO11, JO10 en een JO09.  

Meer weten? Mail: info@vvzwammerdam.nl
.

unemployment tax management