Kanjertraining voor trainers en coaches

.
Patrica Kuiken geeft les op de Oranje Nassauschool in Zwammerdam en geeft ook kanjertrainingen om de pedagogische kwaliteiten van de begeleiders van pupillenteams te verbeteren. Alle kinderen zijn uniek, we weten het allemaal en dat betekent ook ‘schakelen’ voor de begeleiding.

.
Wil je onderlinge sfeer in het team behouden of misschien wel verbeteren? Het vertrouwen binnen het team vergroten? En vind je het gevoel van welkom en veilig zijn belangrijk? Kom dan naar deze avond op 26 maart! Je krijgt tips en tricks om dit te bereiken en conflicten tussen de kinderen op te lossen. Teamwork is the key!
.
Onder het motto: wat je meemaakt is interessant, vervelend of naar, maar hoe je ermee omgaat is belangrijker, … dat vormt je! De training duurt ongeveer 1,5 uur en is in de kantine van Rohda’76 voor de trainers/leiders van Rohda’76 en VVZwammerdam (ook geschikt voor trainers t/m de JO17) vanaf 20:15 uur.
.

  • Datum: dinsdag 26 maart
  • Tijdstip: 20:15 uur
  • Locatie: Clubhuis Rohda’76
  • Toegang vrij
unemployment tax management