VVZwammerdam 1: veel derby’s in nieuwe competitie

.
VVZwammerdam ontmoet in de nieuwe competitie alle gepromoveerde/gedegradeerde clubs uit de regio die in de 3e klasse gaan uitkomen zodat het verlies van Koudekerk en WDS  wel wordt gecompenseerd. FC Oudewater zien we helaas niet terug in 3A. De clubs die we gaan ontmoeten voor de competitie: CVC Reeuwijk, Be Fair, NSV’46, Alphia, BSC’68, Nieuwkoop, VVSB, DWO, Sporting Leiden, DSVP, Lugdunum, Van Nispen en Blauw Zwart. Balsponsors, wel wedstrijd kiezen jullie? Binnen een paar weken worden de bekertegenstanders bekend en later in augustus het beker- en competitieprogramma.
.

Wanneer speelt het 1ste de oefenwedstrijden?

  1. Zaterdag 18 augustus om 14.30 uur: VVZwammerdam – HPSV (Den Haag)
  2. Zaterdag 25 augustus om 14.30 uur: Haz. Boys – VVZwammerdam
  3. Dinsdag 4 september om 20.00 uur: VVZwammerdam – sv ARC 2 

 

unemployment tax management