40+ met zomerreces

.
Vrijdag 22 juni is het laatste toernooi van het voorjaarsseizoen gespeeld. Het toernooi is gespeeld bij VVZwammerdam. Onder deskundige leiding van de heren Piet van de Wolf, Karel Vlasveld, Adri van Jaarsveld en Jozef Kindt werden 18 wedstrijden gespeeld. Na de eerste 9 wedstrijden kon er een finalepoule worden gemaakt en daarin stonden VVZwammerdam 1, VVZwammerdam 3 en Alphia 2 tegenover elkaar. Alphia 2 trok aan het langste eind en ging met de beker naar huis. De volledige uitslag:

 1. Alphia 2
 2. VVZwammerdam 3
 3. VVZwammerdam 1
 4. ARC
 5. Alphense Boys
 6. Floreant
 7. en 8 gelijk op punten en doelsaldo: Alphia 1 en TAVV
 8. VVZwammerdam 2

Tevens zijn de speeldata voor het najaar vastgesteld:

 • 14 september: TAVV
 • 5 oktober: ARC
 • 19 oktober: VVZwammerdam (verjaardagstoernooi)
 • 2 november: Alphense Boys
 • 16 november: Floreant
 • 30 november: Alphia
unemployment tax management