Nieuwjaarsreceptie/snacktoernooi

.
Zaterdagmiddag 6 januari 2018 spelen we voor de 2e keer ons voetbal-snacktoernooi. Vorig jaar kon het evenement door het slechte weer niet doorgaan, maar nu gaan we er weer voor. Het toernooi staat open voor alle voetballers, lid of geen lid vanaf 15 jaar en m/v. Vanuit de 40+ en de Vrouwen zijn al veel aanmeldingen binnengekomen zodat we al verzekerd zijn van een aantal teams. Er wordt gespeeld 5 tegen 5 zonder keeper op een kwart veld. Je kunt je als familieteam, vriendenteam, straatteam, oud-ledenteam, geef het een naam, inschrijven.

De inschrijving kan vooraf door een bericht aan JAKindt@hetnet.nl of door inschrijving ter plekke (vanaf 13.00 uur tot 13.30 uur). Om 14.00 uur starten we en uiterlijk om 15.30 eindigt het toernooi. Om 16.00 uur start vervolgens de nieuwjaarsreceptie. Een prettige jaarwisseling en tot zaterdag!
.

unemployment tax management