Voorbeschouwing VVZwammerdam – FC Oudewater

.
Zaterdagmiddag heten wij onze gasten uit Oudewater van harte welkom op het complex aan de Spoorlaan. FC Oudewater is twee jaar geleden ontstaan uit een fusie van OVS en vv Unio. OVS is in de loop der jaren meerdere malen tegenstander van Zwammerdam in competitieverband geweest. vv Unio kwam in zijn laatste jaren uit in de zondag 2e klasse. Bij de buitengewone ledenvergadering werd besloten om presentatief op zaterdag te spelen en daardoor kwam de nieuwe club vorig seizoen uit in de 4e klasse. De FC werd direct met overmacht kampioen en mag daarom nu tegen Damme in de 3e klasse spelen. Vooraf aan dit seizoen werd Oudewater in de media getipt als titelkandidaat, maar de club zelf temperde terecht deze voorspelling. Na 10 wedstrijden en 17 punten staan de mannen uit Oudewater netjes op de 5e plaats.

VVZwammerdam speelt zaterdag de laatste thuiswedstrijd (!) in 2017. Over de eerste seizoenshelft mag nu toch wel gezegd worden dat het enigszins teleurstellend was tot dusver met als dieptepunt twee weken geleden tegen rkvv Van Nispen. Bij deze wedstrijd vroeg menigeen zichzelf af of VVZ nou zo slecht was of de tegenstander zo goed. Conclusie was toch wel dat Van Nispen een ploeg met zeer goede spelers is en Damme had zijn dag niet zodat het verloor op eigen veld met maar liefst 1-6. Dit zijn natuurlijk uitslagen waar je van schrikt, zeker als je een week later dezelfde cijfers ziet staan maar dan in eigen voordeel. Een onherkenbaar en onthutsend slecht vv Koudekerk werd door Damme nog gepaard want dubbele cijfers waren niet vreemd geweest. Na deze wedstrijd beloofde trainer Rob de Lange minimaal nog 4 punten voor de winterstop, Er mag dus om het jaar prettig af te sluiten vandaag absoluut niet verloren worden! Na afloop is er het Rad van Avontuur voor het Jeugdkamp en Cees van Leeuwen verzorgt het verslag voor  de thuisblijvers op de radio. 
.

unemployment tax management