De ALV van 2017

.
Via Sportlink krijgen jullie de agenda voor de ALV 2017 voor aanstaande maandag in je mail. Het zal een reguliere vergadering worden met de gebruikelijke agendapunten zoals we die altijd hebben. Wel willen we extra aandacht besteden aan het teruglopende ledenaantal (nog slechts 9 teams) en de ingrijpende gevolgen die dat heeft op langere termijn voor onze vereniging.
.
Wat betreft de MFA wordt er gewerkt aan een definitieve uitwerking door de architect. Dat kan nog wel een paar maanden op zich laten wachten voordat het aan jullie kan worden gepresenteerd. Mocht het anders zijn dan hoor je dat uiteraard. In de tussentijd hebben we daardoor wel beter en meer de tijd het beheer & onderhoud met de komende gebruikers onderling goed af te stemmen. Ieder nadeel heb zijn voordeel. Tot zaterdag op ons Oktoberfest en/of maandag bij de ALV. 

.

 

 

unemployment tax management