VVZwammerdam 2

rsz 2e

Selectie 2018-2019
Bas Verduijn Derk Peters Sjoerd van Vliet  
Chris van Riessen Chris Peters Stork Drexhage   
Joop Slotboom Alois Kremer Mees van Zoest  
Teus de Bruijn Corne de Bruin Mike van Jaarsveld   
Logo OkayColor NieuweLogo Wooning
Begeleiding:
Trainer: Peter Kremer
Leider: Stefan Jansze
Aanvoerder: Teus de Bruijn
Vlagger: Adrie Jansze
Trainingstijden:
Woensdag 20.00 – 21.15 uur
Donderdag 20.00 – 21.15 uur

VVZ 2 wint eerste oefenwedstrijd

Na de mooie overwinning van het eerste afgelopen dinsdag tegen Bodegraven voor de beker, was het donderdagavond de beurt aan het tweede om de groene grasmat te betreden. Tegenstander was VEP 2 uit Woerden, een tweedeklasser die vorig seizoen zelfs nog eerste klasse speelde. Uiteindelijk stapten de mannen van trainer Gerben van der Neut met een mooie 3-0 overwining van het veld. De basis bestond uit de volgende spelers: Niels (Lodder), Derk, Rene, Joop, Dennis, Thom, Niels (Koolwijk), Nick, Jordy, Wout en Reijer. In de tweede helft werd Derk vervangen door Roy (van Raamsdonk) en Joop door Jeroen. Doelpuntenmakers waren Wout (kopbal uit een corner van Jordy), Reijer (na een fraaie opening uit een vrije trap van Dennis) en Jordy (wederom na een fraaie opening, ditmaal van Derk). Al met al een prima week voor de selectie die zaterdag voortgezet wordt met wedstrijden tegen Rijnstreek 1 (oefenen) en Capelle 3 (beker).

unemployment tax management