De planning voor zaterdag!

.
We beginnen weer langzaam aan voetballen te denken in dit kakelverse nieuwe jaar. Op donderdagavond 3 januari hervat o.a. de selectie haar trainingen. Ook zaterdag aanstaande trainen het 1e, 2e en 3e. Aansluitend gaan we met zijn allen ‘Snack-voetballen’. We zijn een familieclub en proberen zaterdagmiddag om 13.30 uur ter plekke gemengde teams samen te stellen uit senioren (M/V), 40-plussers, junioren en pupillen om op een kwart veld een mini-competitie te spelen vanaf 14.00 uur. 5 tegen 5 zoals we dat ook op Familiedag, 2e Paasdag, doen. Op een apart veldje gaan ook de Wandelvoetballers weer werken aan hun conditie.

We doen dit allemaal voorafgaand aan de Nieuwjaarsreceptie die om 16.00 uur start. Tijdens de Nieuwjaarsreceptie staan we ook even stil bij onze Winterkampioen: de JO12-1. Onze jonge spelers krijgen dan een oorkonde en van jullie een oorverdovend applaus. Kampioen wordt je immers niet ieder seizoen.


.

 

unemployment tax management