Word jij de esporter van VVZwammerdam?

.
Durf jij het aan om het op de PlayStation tegen je ploeggenoten op te nemen? Heb jij zin in een leuke middag/avond? Op dinsdag 23 oktober 2018, in de herfstvakantie, organiseren we het FIFA 19 toernooi van VVZwammerdam! Waarom? Omdat de vereniging 70 jaar bestaat!
.
– Het vrij-spel begint om 16:00 uur in de kantine! Het vrij-spel is vooral bedoeld voor de ‘jongste’, die willen ervaren hoe FIFA of de playstation werkt, maar mocht je alvast even willen opwarmen voor het toernooi mag dat ook!
– Het toernooi begint om 18:00 uur, ook het toernooi wordt gespeeld in de kantine. Zorg dat er op tijd bent! (want VOL=VOL) Het toernooi wordt gespeeld onder leiding van WePlay Esports op de professionele gamecases. Tijdens de groepsfase word je ingedeeld op leeftijd, in de knock-out nemen de besten het tegen elkaar op!
.
Schrijf je gratis in via de volgende link voor het toernooi:
.
https://inschrijven.tournify.nl/damme-70
.
De finale wordt gespeeld op een groot 55” scherm, zodat iedereen goed mee kan kijken. De winnaar mag zich een jaar lang de esporter van VVZwammerdam noemen!
.

unemployment tax management