Damse kampioenschappen Darten

.
Sport verbroedert, integreert en is niet meer weg te denken uit onze samenleving. Daarom organiseert VVZwammerdam in het kader van het 70-jarig bestaan een darttoernooi voor alle inwoners van Zwammerdam op vrijdag 26 oktober 2018. Inschrijven kan tot en met 25 oktober via André van der Voort via de mail: awg.vandervoort@gmail.com of via 06-37322213.
.

Bij meer dan 32 inschrijvingen zal er een geloot koppeltoernooi worden gehouden. Bij minder dan 32 deelnemers bestaat het toernooi uit singles. Tevens is er de Mystery Jackpot waarbij een zeer aantrekkelijke geldprijs valt te verdienen. Er zullen lootjes worden verkocht ten behoeve van het jeugdkamp van VVZwammerdam á 1 euro per stuk. Meer informatie daarover krijgt u op de avond zelf via de organisatoren Patrick v.d. Meer en André v.d. Voort.
.
Graag tot ziens op vrijdagavond 26 oktober in de kantine van VVZwammerdam.
.

  • Plaats: Clubgebouw VVZwammerdam
  • Datum: Vrijdag 26 oktober 2018
  • Tijd: 20.00 uur
  • Kosten: 5 euro (incl. één consumptie)
  • Zaal open: 19.00 uur

 

unemployment tax management